Autyzm? Witaj w Klubie tysięcy przyjaciół.

 

Ruszyła nasza kampania społeczna: Autyzm? Witaj w Klubie tysięcy przyjaciół. Chcemy połączyć jak najwięcej rodziców i opiekunów dzieci z autyzmem i innymi neurotrudnościami. Bo czasami najbliżsi nie wiedzą tyle, ile inni rodzice.  Bo wiemy, że rodzice są silni razem.

 

Obejrzyj film i poznaj historie rodziców z Klubu JiM

 

 

Robimy wszystko, żeby rodzice dzieci z autyzmem mogli nawiązać ze sobą kontakt i wymieniać bezcennymi informacjami na temat diagnozy, terapii.

Dlatego już dziś do 23 Klubów JiM w całej Polsce trafi tysiące specjalnych plakatów informacyjnych. Każdy z nich będzie wyposażony w foldery informujące o autyzmie, o tym jak zacząć pomagać swojemu dziecku, o tym jak działają Kluby JiM i jak można do nich dołączyć. Klubowi rodzice będą je umieszczać w miejscach, które mogą odwiedzać rodzice dzieci z autyzmem - tam, gdzie najczęściej szukają pomocy.

Jeżeli jesteś rodzicem i znasz miejsce, które byłoby odpowiednie dla tego plakatu wejdź na www.jim.org/klubrodzicow znajdź koordynatora z najbliższego Klubu i napisz do niego i poproś o taki plakat :)!

 

 

Wróć

FUNDACJA JiM
UL. TATRZAŃSKA 105
93-279 ŁODŹ, POLAND
TEL. +48 42 643 46 70

 

DO SEKRETARIATU JIM HELP@JIM.ORG
DO CENTRUM TERAPII TERAPIA@JIM.ORG
DLA DARCZYŃCÓW DARCZYNCY@JIM.ORG
DLA RODZICÓW KLUBRODZICOW@JIM.ORG 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ WSPANIAŁE LISTY?
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

FOLLOW US ON:

KRS: 0000127075
NR KONTA: 03 1030 1999 7750 0000 5200 0000


Copyright Fundacja JiM

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.