Anioł to dla naszych dzieci ktoś wyjątkowy. To najważniejsza osoba w Załodze JiM, bo dzięki niej możemy podarować dzieciom z autyzmem największy dar - SAMODZIELNOŚĆ.

Wczesna diagnoza autyzmu jest niezwykle ważna. Pozwala rozpocząć terapię, która daje dzieciom z autyzmem szansę na samodzielne, zwyczajne życie. Tylko dzięki stałej i konsekwentnej terapii, dzieci z autyzmem mogą nauczyć się jak radzić sobie w codziennym życiu. Dlatego prosimy Cię o regularne wsparcie, które zagwarantuje dzieciom dostęp do bezpłatnej terapii.

Prosimy, zostań Aniołem JiM.


To specjalny pakiet dla Anioła JiM!

24
30
49
album edukacyjny przedstawiających emocje i aktywności, pozwalający dziecku ćwiczyć i nabywać nowe umiejętności
wczesna diagnoza dla 1 dziecka z autyzmem, dzięki temu rozpocznie stałą terapię
godzina terapii dziennie dla 1 dziecka

TAK, CHCĘ
POMAGAĆ
STALE
PROSIMY WYBIERZ
KWOTĘ TWOJEJ STAŁEJ COMIESIĘCZNEJ POMOCY

CHCEMY CI JASNO
POWIEDZIEĆ CO MOŻE ANIOŁ ...

Jako Anioł pomagasz nam spełniać marzenia tysięcy rodziców dzieci
z autyzmem. Marzenia o tym, że ich dzieci, będą miały szansę na samodzielność.

Stając się Aniołem sprawiasz, że pomagamy dzieciom już od pierwszych miesięcy życia. Możemy podarować im wczesną diagnozę,
dzięki której mogą rozpocząć terapię.

Tylko dzięki wcześnie rozpoczętej terapii nasze dzieci mogą się rozwijać. Mają szansę po raz pierwszy powiedzieć MAMO, nawiązać kontakt z innymi dziećmi albo po prostu samodzielnie zawiązać bucik. Mogą zwyczajnie żyć.

Jako Anioł JiM dajesz im taką szansę.
A rodzicom ukojenie i nadzieję na lepszą przyszłość ich dzieci.

Chcesz być Aniołem?

GDY JUŻ ZOSTANIESZ ANIOŁEM, BĘDZIEMY CI DZIĘKOWAĆ NA RÓŻNE SPOSOBY

 

Zadzwonimy, do Ciebie, żeby powiedzieć jak bardzo się cieszymy, że wyrosły
Ci skrzydła!

Prześlemy Ci specjalny Anielski Pakiet powitalny,
bo chcemy, żebyś wiedział, że dla naszych dzieci jesteś kimś wyjątkowym.

Będziemy przesyłać do Ciebie wspaniałe e-maile i niezwykłe listy. Chcemy być z Tobą w kontakcie!

A dwa razy do roku dostaniesz od nas magazyn Jesteś Aniołem, żebyś wiedział, co wspaniałego się u nas dzieje właśnie dzięki Tobie.

PRZECZYTAJ, ŻEBY WIEDZIEĆ WIĘCEJ

1. Anioły JiM, co to jest?

Anioły JiM to program dla regularnych Darczyńców Fundacji JiM, zwanych Aniołami. Anioły podpisują deklarację przystąpienia do programu, w której zgadzają się, by ich konto było co miesiąc obciążane zadeklarowaną kwotą. W zamian Fundacja JiM dziękuje im z całych sił, wysyła gadżety, prezenty i materiały informujace o swojej działalności. Cokolwiek robimy, zawsze pamiętamy o Aniołach JiM.

2. Na jaki okres można zostać Aniołem?

Stając się Aniołem nie określa się czasu, na który się to czyni. Jednak każdy Anioł JiM w każdej chwili może zrezygnować. W Fundacji JiM rozumiemy, że różne są sytuacje w życiu. I nigdy się za to nie obrażamy.

3. Stając się Aniołem JiM podpisuję polecenie zapłaty.  Co to jest polecenie zapłaty?

Polecenie zapłaty to druk bankowy, który pozwala na automatyczne obciążenie rachunku Darczyńcy ustaloną przez niego kwotą. Ustalona przez Darczyńcę kwota dzięki poleceniu zapłaty jest co miesiąc pobierana przez Fundację z jego konta.

4. Kiedy z mojego konta zostanie przekazana pierwsza  darowizna?

Uruchomienie polecenia zapłaty w banku zajmuje nam nawet do 2 miesięcy. Wtedy jest pobierana pierwsza darowizna. Kolejne są pobierane regularnie, do 10 dnia każdego miesiąca.

5. Czy jeśli w jednym miesiącu na moim koncie nie ma  pieniędzy, to w kolejnym miesiącu zostanie przekazana podwójna kwota?

Absolutnie nie. W jednym miesiącu pobieramy tylko jedną kwotę. Ale zawsze można samodzielnie wpłacić darowiznę na nasz rachunek.

6. Dlaczego na deklaracji Anioła JiM nie ma numeru  konta Fundacji?

Druk polecenia zapłaty będący częścią deklaracji Anioła JiM nie wymaga konta fundacji. Konieczny jest natomiast numer rachunku Darczyńcy oraz jego podpis - taki sam, który złożył na karcie wzorów podpisów w swoim banku.

7. Jak można zrezygnować z bycia Aniołem JiM?

Zrezygnować można w każdej chwili. Wystarczy tylko skontaktować się z Fundacją JiM (lub bezpośrednio z własnym bankiem). Z Fundacją JiM można skontaktować się pod numerem tel. 42 640 03 87 lub wysłając e-mail na anioly@jim.org

Sprawdź naszego przedstawiciela, wprowadzając poniżej jego numer IDFUNDACJA JiM
UL. TATRZAŃSKA 105
93-279 ŁODŹ, POLAND
TEL. +48 42 643 46 70 

 
DLA DARCZYŃCÓW: darczyncy@jim.org
BIURO ZARZĄDU: zarzad@jim.org
EDUKACJA JiM: sekretariat@jim.org
KLUB RODZICÓW: klubrodzicow@jim.org
KLINIKA JiM: klinika@jim.org
 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO  Z TYM CO SIĘ DZIEJE W JiM
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

Prosimy dodać 4 i 2.

Administratorem danych jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji newslettera. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z newslettera.[nbspWięcej informacji tutaj

OBSERWUJ NAS NA:

KRS: 0000127075
NR KONTA: 03 1030 1999 7750 0000 5200 0000


Copyright Fundacja JiM

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.