KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996
WARSZTAT ONLINE – „ADOS-2 KALIBRACJA – WARSZTAT Z ZAKRESU KODOWANIA” (09.12.2023 R.) REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Warsztat ma na celu odświeżenie zgodności oceny badania za pomocą ADOS-2 oraz zwiększenia kompetencji w zakresie wykorzystania protokołu obserwacji do diagnozowania spektrum autyzmu.

Wykorzystując ADOS-2 zalecane jest regularne weryfikowanie zgodności kodowania co pół roku.

Warsztat skierowany jest do osób, które posiadają certyfikat ADOS-2.

Każdy uczestnik warsztatu zobowiązany jest do przesłania potwierdzenia posiadania certyfikatu ADOS-2 na adres ados2@jim.org, najpóźniej w przeciągu 3 dni od zapisu. W przypadku nie przesłania certyfikatu w wyznaczonym terminie, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia osoby z listy uczestników.

UWAGA – istnieje możliwość zakupu szkolenia w pakiecie z protokołami do modułu 1 i 4. Pakiet z protokołami będzie dostępny do zakupu maksymalnie do 19.11.2023r. W przypadku zakupu samego szkolenia nie będzie możliwości dokupienia protokołów.

PRZEBIEG WARSZTATU „ADOS-2 KALIBRACJA – WARSZTAT Z ZAKRESU KODOWANIA”

  • Warsztat trwa 8h w godzinach 08:30-16:30 i odbywa się w języku polskim.
  • Warsztat jest prowadzony w formie online na platformie ZOOM.
  • Warsztat polega na prezentacji badania z modułu 1 i modułu 4, analizie procedur i niezależnym kodowaniu, a następnie omówieniu procedur i ustaleniu konsensusu kodowania z prowadzącym.

Każdy uczestnik warsztatu otrzyma imienne zaświadczenie potwierdzające jego udział.

O przyjęciu decyduje kolejność nadesłania kompletnych zgłoszeń. Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona.

 

Szkolenie prowadzi
Małgorzata Jutrzenka Międzynarodowy certyfikowany trener ADOS-2.

Psycholog, pedagog specjalny, terapeuta, diagnosta. Ukończyła Psychologię Kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej „Edukacja i rehabilitacja osób z autyzmem i zespołem Aspergera” oraz szkolenia specjalistyczne z zakresu autyzmu. Współpracuje z Fundacją JiM prowadząc szkolenia ”ADOS-2. Diagnoza kliniczna”. Specjalizuje się w terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju, osobami w spektrum autyzmu i zespołem Aspergera, a także dziećmi z opóźnieniem rozwoju mowy, z zaburzeniami zachowania, wycofanymi społecznie i nieśmiałymi.
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam