KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996
WARSZTAT ONLINE – „ADOS-2- WARSZTAT Z ZAKRESU RAPORTOWANIA WYNIKÓW” 10.02.2024 R. REKRUTACJA ZAKOŃCZONA!

Warsztat ma na celu odświeżenie zgodności oceny badania za pomocą narzędzia ADOS-2 oraz zwiększenia kompetencji w zakresie wykorzystania protokołu obserwacji do diagnozowania spektrum autyzmu.  

Warsztat skierowany jest do osób, które posiadają certyfikat ADOS-2. 

Każdy uczestnik warsztatu zobowiązany jest do przesłania certyfikatu ADOS-2 na adres ados2@jim.org, najpóźniej w przeciągu 3 dni od zapisu. W przypadku nie przesłania certyfikatu w wyznaczonym terminie, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia osoby z listy uczestników.  

UWAGA istnieje możliwość zakupu szkolenia w pakiecie z protokołami do modułu 2 do 19.01.2024 r.  W przypadku zakupu samego szkolenia nie będzie możliwości dokupienia protokołów.
 

PRZEBIEG WARSZTATU „ADOS-2- WARSZTAT Z ZAKRESU RAPORTOWANIA WYNIKÓW” 

  • Warsztat trwa 8h w godzinach 09:00-16:15 i odbywa się w języku polskim. 
  • Warsztat jest prowadzony w formie online na platformie ZOOM. 
  • Szkolenie z pisania raportów obejmuje: omówienie struktury raportu, kodowanie filmu, wspólne pisanie raportu na podstawie kodowania.  
  • Każdy uczestnik warsztatu otrzyma imienne zaświadczenie potwierdzające jego udział. 

O przyjęciu decyduje kolejność nadesłania kompletnych zgłoszeń. Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. 

 

Osoba prowadząca
Anna Zając dr n. hum. Anna Zając

Logopeda, diagnosta, językoznawca. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia podyplomowe w zakresie logopedii na Uniwersytecie Warszawskim, a pracę doktorską obroniła z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jest autorką publikacji naukowych o tematyce komunikacji i mowy w zaburzeniach ze spektrum autyzmu, a także autorką książek dla dzieci, których bohaterem jest Buba. Prowadzi liczne prelekcje i szkolenia. Specjalizuje się w terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju, opóźnionym rozwojem mowy oraz osób w spektrum autyzmu i zespołem Aspergera. Współpracuje z Fundacją JiM prowadząc szkolenia „ADOS-2 – Diagnoza kliniczna”.
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam