KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Autyzm? Witaj w Klubie tysięcy przyjaciół.

Ruszyła nasza kampania społeczna: Autyzm? Witaj w Klubie tysięcy przyjaciół. Chcemy połączyć jak najwięcej rodziców i opiekunów dzieci z autyzmem i innymi neurotrudnościami. Bo czasami najbliżsi nie wiedzą tyle, ile inni rodzice.  Bo wiemy, że rodzice są silni razem.

Obejrzyj film i poznaj historie rodziców z Klubu JiM

Robimy wszystko, żeby rodzice dzieci z autyzmem mogli nawiązać ze sobą kontakt i wymieniać bezcennymi informacjami na temat diagnozy, terapii.

Dlatego już dziś do 23 Klubów JiM w całej Polsce trafi tysiące specjalnych plakatów informacyjnych. Każdy z nich będzie wyposażony w foldery informujące o autyzmie, o tym jak zacząć pomagać swojemu dziecku, o tym jak działają Kluby JiM i jak można do nich dołączyć. Klubowi rodzice będą je umieszczać w miejscach, które mogą odwiedzać rodzice dzieci z autyzmem – tam, gdzie najczęściej szukają pomocy.

Jeżeli jesteś rodzicem i znasz miejsce, które byłoby odpowiednie dla tego plakatu wejdź na www.jim.org/klubrodzicow znajdź koordynatora z najbliższego Klubu i napisz do niego i poproś o taki plakat :)!

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam