KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Badania UW, wypełnij ankietę!

Ankiety dla Rodziców, dla osób z ASD i specjalistów! Weź udział w projekcie badawczym Uniwersytetu Warszawskiego, finansowanego przez Komisję Europejską.

Liczba dzieci i dorosłych z autyzmem z roku na rok rośnie, jednak wciąż niewiele wiadomo na temat dostępnych form pomocy, usług diagnostycznych czy terapii. Problem ten dotyka nie tylko Polski, ale również innych krajów Unii Europejskiej. Wiemy, że potrzebne są zmiany, jednak aby mogły one wejść w życie, musimy dowiedzieć się więcej na temat sytuacji dzieci i osób dorosłych ze spektrum autyzmu.

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego wraz z ośrodkami naukowymi z 14 innych krajów Unii Europejskiej realizuje projekt badawczy, finansowany przez Komisję Europejską, dotyczący m.in. usług i świadczeń przeznaczonych dla osób dorosłych oraz diagnozy oraz wczesnej interwencji dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Wynikiem przeprowadzonych badań będą raporty zbiorcze z wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz raport dla Polski. Dzięki temu właściwe organy/instytucje będą mogły zaproponować zmiany, ułatwiające diagnozę i zwiększające zakres wsparcia dla dzieci i osób z autyzmem.

Dlatego serdecznie prosimy wszystkich o wypełnienie poniższych ankiet oraz rozpowszechnianie informacji o programie! Wszystkie odpowiedzi będą anonimowe, a wypełnienie całej ankiety zajmie od 10 do 30 minut!

Poniżej linki do ankiet:

ANKIETY DLA OSÓB DOROSŁYCH Z ASD

ANKIETY DLA RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW DOROSŁYCH OSÓB Z ASD

ANKIETY DLA SPECJALISTÓW PRACUJĄCYCH Z DOROSŁYMI OSOBAMI Z ASD

ANKIETY DLA RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW DZIECI Z ASD

ANKIETY DLA PROFESJONALISTÓW PRACUJĄCYCH Z DZIEĆMI Z ASD

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam