Czy warto mieć Kartę JiM?

Karta Klubu JiM jest już dostępna dla wszystkich członków Klubu! Karta upoważnia do skorzystania ze zniżek w ramach programu „Otwarci na autyzm” oraz wielu innych korzyści.
Program „Otwarci na autyzm” to przede wszystkim korzyści dla rodziców dzieci z autyzmem, którzy dzięki karcie mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek i upustów, oferowanych przez firmy z całej Polski. Do programu dołącza coraz więcej punktów handlowych i usługowych, które rozumieją wyjątkowe potrzeby osób z autyzmem.

Członkowie Klubu JiM, którzy posiadają kartę mogą również skorzystać ze zniżek na szkolenia i warsztaty  organizowane przez JiM. Specjaliści z Fundacji JiM prowadzą szkolenia w całym kraju, szerząc wiedzę na temat terapii autyzmu, radzenia sobie z trudnymi zachowaniami dzieci oraz własnymi emocjami. Dla naszych rodziców przygotowaliśmy korzystne oferty, dzięki którym mogą wziąć udział w szkoleniu czy warsztatach, płacąc nawet 40% mniej.

Fundacja JiM prowadzi także interwencje, w których udziela pomocy prawnej dotyczącej spraw socjalno-bytowych, aktów dyskryminacji, problemów w edukacji czy przy uzyskaniu orzeczenia. Z pomocy specjalisty mogą skorzystać jedynie członkowie Klubu, posiadający kartę.

Członkostwo w Klubie JiM wiąże się także z dostępem do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie rodzice wzajemnie wymieniają się radami i wspierają pomocą przez 24 godziny na dobę.  Pozwala to pozostać w stałym kontakcie z osobami, które doskonale rozumieją sytuację i są w stanie wesprzeć swoim doświadczeniem.
Dodatkowo wszyscy członkowie posiadający kartę Klubu, otrzymają kilka razy w roku specjalną korespondencję. W przesyłce znajdzie się list wraz z upominkami związanymi z Fundacją JiM!

Wszystkie korzyści związane z posiadaniem karty Klubu JiM zostały przygotowane z myślą o rodzicach, opiekunach osób z autyzmem oraz dorosłych ze spektrum. Karta kosztuje symboliczne 1 zł. Kwota ta pozwala nam opłacić produkcję karty oraz wysłanie jej do wszystkich członków. Członkostwo w Klubie JiM pozostanie nadal całkowicie darmowe, a opłata pobrana będzie jedynie jednorazowo za  uzyskanie karty.

Jesteś członkiem Klubu i chcesz otrzymać kartę? Wejdź na stronę 

Jeżeli jeszcze nie dołączyłeś do Klubu, możesz to zrobić tutaj 

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam