KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Czy warto mieć Kartę JiM?

Karta Klubu JiM jest już dostępna dla wszystkich członków Klubu! Karta upoważnia do skorzystania ze zniżek w ramach programu „Otwarci na autyzm” oraz wielu innych korzyści.
Program „Otwarci na autyzm” to przede wszystkim korzyści dla rodziców dzieci z autyzmem, którzy dzięki karcie mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek i upustów, oferowanych przez firmy z całej Polski. Do programu dołącza coraz więcej punktów handlowych i usługowych, które rozumieją wyjątkowe potrzeby osób z autyzmem.

Członkowie Klubu JiM, którzy posiadają kartę mogą również skorzystać ze zniżek na szkolenia i warsztaty  organizowane przez JiM. Specjaliści z Fundacji JiM prowadzą szkolenia w całym kraju, szerząc wiedzę na temat terapii autyzmu, radzenia sobie z trudnymi zachowaniami dzieci oraz własnymi emocjami. Dla naszych rodziców przygotowaliśmy korzystne oferty, dzięki którym mogą wziąć udział w szkoleniu czy warsztatach, płacąc nawet 40% mniej.

Fundacja JiM prowadzi także interwencje, w których udziela pomocy prawnej dotyczącej spraw socjalno-bytowych, aktów dyskryminacji, problemów w edukacji czy przy uzyskaniu orzeczenia. Z pomocy specjalisty mogą skorzystać jedynie członkowie Klubu, posiadający kartę.

Członkostwo w Klubie JiM wiąże się także z dostępem do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie rodzice wzajemnie wymieniają się radami i wspierają pomocą przez 24 godziny na dobę.  Pozwala to pozostać w stałym kontakcie z osobami, które doskonale rozumieją sytuację i są w stanie wesprzeć swoim doświadczeniem.
Dodatkowo wszyscy członkowie posiadający kartę Klubu, otrzymają kilka razy w roku specjalną korespondencję. W przesyłce znajdzie się list wraz z upominkami związanymi z Fundacją JiM!

Wszystkie korzyści związane z posiadaniem karty Klubu JiM zostały przygotowane z myślą o rodzicach, opiekunach osób z autyzmem oraz dorosłych ze spektrum. Karta kosztuje symboliczne 1 zł. Kwota ta pozwala nam opłacić produkcję karty oraz wysłanie jej do wszystkich członków. Członkostwo w Klubie JiM pozostanie nadal całkowicie darmowe, a opłata pobrana będzie jedynie jednorazowo za  uzyskanie karty.

Jesteś członkiem Klubu i chcesz otrzymać kartę? Wejdź na stronę 

Jeżeli jeszcze nie dołączyłeś do Klubu, możesz to zrobić tutaj 

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam