KRS 0000127075
Copy Copied to clipboard
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

JiM Clinic

JiM Clinic

JiM Clinic

 

Klinika JiM to diagnoza autyzmu oraz dostęp do nieodpłatnej terapii dla dzieci i osób dorosłych w spektrum. Właściwa diagnoza autyzmu, postawiona we wczesnym okresie rozwoju dziecka oraz odpowiednia terapia, oparta o dowodach naukowych, ma kluczowy wpływ na dalszy rozwój dziecka i jego późniejsze funkcjonowanie. Dlatego w standardzie diagnozy autyzmu w JiM jest ADOS-2 (Autism Diagnosis Observation Schedule) oraz konsultacje lekarskie, obserwacje wielospecjalistyczne, testy psychologiczne DSR (Dziecięca Skala Rozwojowa) czy IDS (Skala Inteligencji i Rozwoju).

Jednym z najważniejszych czynników, warunkujących rozwój autystycznego dziecka i jego funkcjonowanie w dalszym życiu jest odpowiednia terapia, opierająca się na dowodach naukowych. Dlatego w Klinice JiM zapewniamy dostęp do bezpłatnej terapii autyzmu, zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Certyfikowani terapeuci na co dzień pracują w oparciu o Stosowaną Analizę Zachowania (Applied Behavior Analysis), psychoterapię poznawczo-behawioralną (Cognitive behavioural therapy), trening umiejętności społecznych oraz trening komunikacji. Rocznie w Klinice JiM prowadzimy 15 000 godzin terapii dla dzieci i osób dorosłych w spektrum autyzmu. W ramach terapii uczymy dzieci i osoby dorosłe samodzielności oraz radzenia sobie z trudnymi emocjami.

Therapists at the Foundation are subjected to supervision, so they are constantly improving their therapeutic skills. Therapy and the diagnostic process is conducted by qualified specialists, including certified therapists according to Applied Behavior Analysis.

JiM Clinic is:

  • Autism diagnosis and therapy
  • Experienced team of specialists, including certified therapists according to Applied Behavior Analysis
  • Therapy developed individually and subjected to cyclical evaluation
  • Tools to support diagnosis, including ADOS-2
  • Facility open all year round
  • Group and individual therapies

Opening hours

Monday - Friday 08:00 - 20:00
Saturday - Sunday
Closed

 

Contact

Tatrzanska 105, 93-279 Lodz
klinika@jim.org
https://klinikajim.epacjent.net.pl
Tel. +48 42 643 46 70

Masz pytania odnośnie diagnozy i terapii? Skontaktuj się z nami!
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam