KRS 0000127075
Copy Copied to clipboard
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996
ADOS-2 SPECIALISTS NEAR YOU
L.P. NAME NAME CERT NO. AFILIATION VOICE
1 Marta Ziętal JiM-48-0009MM/112020 JiM Foundation Lodz
2 Anna Otter JiM/48-0008MM/112020 JiM Foundation Lodz
3 Magdalena Wlodarczyk JiM-48-0007MM/112020 JiM Foundation Lodz
4 Agata Stefaniak JiM-48-0006MM/112020 JiM Foundation Lodz
5 Dominica Nowak JiM-48-0005MM/112020 JiM Foundation Lodz
6 Sylwia Lenarczyk JiM-48-0004MM/112020 JiM Foundation Lodz
7 Agnieszka Królak JiM-48-0003MM/112020 JiM Foundation Lodz
8 Alexandra Czerwińska JiM-48-0002MM/112020 JiM Foundation Lodz
9 Danuta Boguslawska-Łosiak JiM-48-001MM/112020 JiM Foundation Lodz
10 Maria Jedrzejek JiM-48-0010MM/112020 JiM Foundation Lodz
11 Jowita Tomczyk JiM-48-0011MM/112020 JiM Foundation Lodz
12 Anna Ziolkowska JiM-37-0028PS/062021 Lower Silesia
13 Edyta Stasiak JiM-37-0023PS/062021 Greater Poland
14 Margaret Jęcka JiM-37-0018PS/062021 Greater Poland
15 Eve Flis JiM-37-0015PS/062021 Lodz
16 Arletta Chelstowska JiM-37-0051PS/092021 INTERGRASPI Development Support Center Mazovia
17 Agnieszka Malek JiM-37-0054PS/092021 Pomeranian
18 Monika Oleszczuk-Religa JiM-37-0055PS/092021 Silesia
19 Catherine Gabiga JiM-37-0061PS/092021 Mazovia
20 Anna Pius JiM-37-0088PS/102021 „AUTYZM PO GODZINACH” Anna Maria Pius, USŁUGI TERAPEUTYCZNE I SZKOLENIOWE, Koszalin West Pomeranian
21 Agnieszka Aksamit-Oknińska JiM-37-0110PS/1202021 Mazovia
22 Anita Szlaska JiM-37-0112PS/122021 Mazovia
23 Anna Kawecka JiM-37-0092PS/122021 Lower Silesia
24 Eve Kądziela JiM-37-0095PS/122021 Mazovia
25 Catherine Peña JiM-37-0099PS/122021 Malopolska
26 Monika Konferowicz JiM-37-0103PS/122021 Mazovia
27 Catherine Rutkowska JiM-37-0106PS/122021 Malopolska
28 Eve Wilk-Zgłobicka JiM-37-0107PS/122021 Malopolska
29 Maria Beard JiM-37-0089PS/102021 Malopolska
30 Eve Kuliga JiM-37-0060PS/092021 Malopolska
31 Luke Kapeluch JiM-37-0081PS/102021 Lower Silesia
32 Eunika Dziewońska JiM-37-0062PS/092021 Silesia
33 Margaret Najdek JiM-37-0085PS/102021 Lublin
34 Kinga Fishing JiM-37-0063PS/092021 Greater Poland
35 Iwona Nowacka JiM-37-0064PS/092021 Greater Poland
36 Alexandra Magda JiM-37-0077PS/102021 Non-public Specialized Psychological and Pedagogical Clinic "Rozwijanka", Wieliczka

Center for Cognitive-Behavioral Psychotherapy and Schema Therapy "Mind Works", Cracow, Poland

Malopolska
37 Magdalena Zwolinska JiM-37-0059PS/092021 Podkarpackie
38 Karolina Maliszewska-Zielińska JiM-37-0035PS/082021 NPPP "Spread Your Wings" in Bialystok Podlaskie
39 Kamila Jakubas JiM-37-0073PS/102021 Malopolska
40 Paulina Gajowniczek JiM-37-0046PS/082021 Zygzak Children's Therapy Center, Minsk Mazowiecki

NPP Development Zone Minsk Mazowiecki

Mazovia
41 Marta Patrick JiM-37-0040PS/082021 Silesia
42 Aneta Jonczak JiM-37-0067PS/092021 Lublin
43 Aneta Kunicka JiM-37-0072PS/102021 Warminsko-Mazurskie
44 Sylwia Lech JiM-37-0037PS/082021 Child and Family Development Support Center "OdPoczątku" in Nowy Dwor Mazowiecki Mazovia
45 Beata Bryzik JiM-37-0044PS/082021 Malopolska
46 Karolina Michalak JiM-37-0124PS/012022 Lodz
47 Magdalena Poraj-Porawska JiM-37-0126PS/012022 Malopolska
48 Marta Sałęga JiM-37-0127PS/012022 Mazovia
49 Agata Barzynska JiM-37-0114PS/012022 Psychological and Pedagogical Clinic in Ozorków Lodz
50 Joanna Miron JiM-37-0125PS/012022 Mazovia
51 Joanna Hajdys JiM-37-0119PS/012022 Lodz
52 Catherine Wawrzecka-Ratajczyk JiM-37-0057PS/092021 Greater Poland
53 Alicia Ciesielska JiM-37-0083PS/102021 Mazovia
54 Anna Olszewska JiM-37-0053PS/092021 Institute of Positive Psychology in Zyrardow, Poland Mazovia
55 Agnieszka Stefaniak-Szołyga JiM-37-0087PS/102021 Mazovia
56 Barbara Grzelecka-Sobanska JiM-37-0118PS/012022 West Pomeranian
57 Anna Sękowska JiM-37-0128PS/012022 Opole
58 Paulina Brezinska-Komla JiM-37-0135PS/022022 Warminsko-Mazurskie
59 Klaudia Kurycus-Parzyk JiM-37-0146PS/022022 Silesia
60 Agnieszka Gola JiM-37-0117PS/012022 Pracownia Rozwoju ETAPY - Warsaw, Mental Path - Warsaw. Mazovia
61 Alexandra Synowiec JiM-37-0153PS/022022 Malopolska
62 Catherine Kolakowska JiM-37-0143PS/022022 Mazovia
63 Catherine Barska JiM-37-0134PS/022022 Autism Diagnosis and Therapy Center in Jaworzno Silesia
64 Agata Majda JiM-37-0147PS/022022 Malopolska
65 Ursula Onichowska JiM-37-0079PS/102021 Complex of Psychological and Pedagogical Clinics in Gorzow Wielkopolski,
Center for diagnosis, therapy and education Mentis Urszula Onichowska, Gorzow Wielkopolski
Lublin
66 Sylwia Kornfanty - Zdanowska JiM-37-0144PS/022022 Silesia
67 Anna Fidziukiewicz JiM-37-0138PS/022022 Podlaskie
68 Teresa Andrzejewska JiM-37-0133PS/022022 Podlaskie
69 Karolina Borowiak JiM-37-0030PS/082021 Greater Poland
70 Catherine Kula-Chacińska JiM-37-0032PS/082021 Malopolska
71 Sylwia Borowiec-Herej JiM-37-0105PS/122021 Mazovia
72 Paulina Kieres JiM-37-0141PS/022022 Lodz
73 Monika Kramkowska JiM-37-0164PS/0322 Kujawsko-Pomorskie
74 Ewelina Kniazewska JiM-37-0161PS/032022 Podlaskie
75 Aneta Karwacka JiM-37-0160PS/032022 Silesia
76 Marta Moustache JiM-37-0174PS/032022 Silesia
77 Daria Szalanska JiM-37-0172PS/032022 Silesia
78 Joanna Zuba-Pieróg JiM-37-0177PS/032022 West Pomeranian
79 Beata Wise JiM-37-0167PS/032022 Lower Silesia
80 Bartosz Rogojsza JiM-37-0171PS/032022 West Pomeranian
81 Anita Adamczak JiM-37-0154PS/032022 Greater Poland
82 Sebastian Busa JiM-37-0115PS/012022 West Pomeranian
83 Kamila Michalko JiM-37-0168PS/032022 Lublin
84 Justyna Witkowska JiM-37-0176PS/032022 Psychoperspective Justyna Witkowska, Pisz Warminsko-Mazurskie
85 Catherine Januszko JiM-37-0158PS/032022 Podlaskie
86 Catherine Necessary JiM-37-0162PS/032022 Lodz
87 Magdalena Maciejczak JiM-37-0034PS/062021 Diagnostic and therapeutic point "Equal Opportunities", Brest Kujawski Kujawsko-Pomorskie
88 Alina Deresnska-Grynfelder JiM-37-0116PS/012022 Warminsko-Mazurskie
89 Marta Healy JiM-37-0178PS/032022 Warminsko-Mazurskie
90 Beata Vasilevich JiM-37-0045PS/082021 Mazovia
91 Karolina Luczak JiM-37-0165PS/032022 Gabinet Karolina Łuczak - Nysa Opole
92 Anna Blazejowska JiM-37-0180PS/052022 Malopolska
93 Catherine Dobrolowicz-Stalka JiM-37-0184PS/052022 Silesian
94 Roxana Benedykciuk JiM-37-0179PS/052022 West Pomeranian
95 Inga Kobierska JiM-37-0188PS/052022 Lodz
96 Eve Nosek JiM-37-0191PS/052022 Podkarpackie
97 Agnieszka Krysta-Korzonek JiM-37-0189PS/052022 Team of Psychological and Pedagogical Clinics in Bielsko Biala Silesian
98 Isabella Wajda JiM-37-0194PS/052022 Open Doors Foundation for Promotion of Mental Health and Psychotherapy in Szczecinek West Pomeranian
99 Agnieszka Zurek JiM-37-0200PS/052022 Malopolska
100 Eve Mikolajczyk JiM-37-0201PS/052022 Silesian
101 Catherine Jamry-Grochowska JiM-37-0186PS/052022 Center "PRO-INTEGRIS" Bydgoszcz Kujawsko-Pomorskie
102 Magdalena Borek JiM-48-0012MM/062022 Warminsko-Mazurskie
103 Joanna Gołębiowska – Szychowska JiM-48-0013MM/062022 Mazovia
104 Berry Grzejszczak JiM-48-0014MM/06202 Lodz
105 Agnieszka Kabzinska JiM-48-0015MM/062022 Lodz
106 James Sheepdog JiM-48-0016MM/062022 Lodz
107 Eve Sawicka JiM-48-0017MM/062022 Lodz
108 Catherine Wróblewska JiM-48-0018MM/062022 Lodz
109 Maryla Zywiałkowska JiM-48-0019MM/062022 Mazovia
110 Michalina Janczak-Kukowska JiM-37-0101PS/122021 Warminsko-Mazurskie
111 Joanna Guzik-Iwinska JiM-37-0011MJ/082022 Silesian
112 Agnieszka Borkowska JiM-37-0003MJ/082022 JASPIK Therapy and Diagnosis Center Agnieszka Borkowska, Gdansk, Poland Pomeranian
113 Ursula Kruszewska-Mazurek JiM-37-0016MJ/082022 Mazovia
114 Paula Adamek JiM-37-0001MJ/082022 Lower Silesia
115 Magdalena Cebrat JiM-37-0005MJ/082022 Silesian
116 Catherine Chróstek JiM-37-0136PS/022022 Lublin
117 Paulina Wiszniewska-Chlebicka JiM-37-0028MJ/082022 Mazovia
118 Justyna Zawadka JiM-37-0029MJ/082022 Mazovia
119 Joanna Kajko-Rykalska JiM-37-0013MJ/082022 Silesian
120 Eve Breadbasket JiM-37-0006MJ/082022 Podkarpackie
121 Olympia Wichnowska JiM-37-0196PS/052022 Mazovia
122 Rose Michalska JiM-37-0046MJ/092022 Mazovia
123 Alexandra Wysokińska JiM-37-0221PS/092022 Mazovia
124 Kamila Tulak JiM-37-0057MJ/092022 Greater Poland
125 Agata Rymarczuk JiM-37-0217PS/092022 Mazovia
126 Paulina Adamczewska JiM-37-0202PS/092022 Non-public Kindergarten "Wise Head" in Koluszki Lodz
127 Catherine Klimovich JiM-37-0042MJ/092022 Malopolska
128 Aneta Gruender JiM-37-0036MJ/092022 Mazovia
129 Margaret Dean JiM-37-0207PS/092022 Mazovia
130 Anna Haranczyk JiM-37-0208PS/092022 Malopolska
131 Alicia Walenda JiM-37-0058MJ/092022 Warminsko-Mazurskie
132 Lidia Szwaracka JiM-37-0055MJ/092022 Warminsko-Mazurskie
133 Monika Grzywacz JiM-37-0139PS/022022 Mazovia
134 Karolina Voitovich JiM-37-0059MJ/092022 Mazovia
135 Alexandra Opalanko JiM-37-0214PS/092022 Warminsko-Mazurskie
136 Natalia Unpaid JiM-37-0020MJ/082022 Podlaskie
137 Magda Kozlowska JiM-37-0015MJ/082022 Mazovia
138 Isabella Wedge JiM-37-0014MJ/082022 Lodz
139 Joanna Gierszewska JiM-37-0228PS/102022 West Pomeranian
140 Lucyna Trojak-Kempa JiM-37-0241PS/102022 Greater Poland
141 Barbara Bogusz-Olejniczak JiM-37-0223PS/102022 Mazovia
142 Anna Snore JiM-37-0033MJ/092022 Malopolska
143 Kamila Janusz JiM-37-0209PS/092022 Lower Silesian Mental Health Center for Children and Adolescents in Lubin Lower Silesia
144 Margaret Shell JiM-37-0238PS/102022 Mazovia
145 Anna Cybulska JiM-37-0204PS/092022 Bydgoskie
146 Angelika Kaluga JiM-37-0038MJ/092022 Silesian
147 Marta Butterfly JiM-37-0047MJ/092022 Mazovia
148 Karolina Cowszewicz JiM-37-0044MJ/092022 Mazovia
149 Justyna Lewandowska JiM-37-0213PS/092022 Opole
150 Anna Mamchur JiM-37-0045MJ/092022 Mazowiecki
151 Patricia Thiel-Markiewicz JiM-37-0240PS/102022 Pomeranian
152 Iwona Nalepa JiM-37-0068PS/092021 Malopolska
153 Veronica Lorens-Rosa JiM-37-0069PS/092021 Mazovia
154 Monika Pietrzak JiM-37-0074PS/102021 Lublin
155 Monika Tomczyk JiM-37-0086PS/102021 Malopolska
156 Joanna Tomaszewska JiM-37-0056MJ/092022 Malopolska
157 Agata Klimczak JiM-37-0041MJ/092022 Lodz
158 Paulina Kepska JiM-37-0040MJ/092022 Lodz
159 Kaja Wasilewska JiM-37-0219PS/092022 Pomeranian
160 Agnieszka Kubacka-Dolchun JiM-37-0017MJ/082022 Silesian
161 Sylwia German JiM-37-0232PS/102022 SPECIALIZED CENTER FOR CHILD DEVELOPMENT SUPPORT AND THERAPY "HAKUNA MATATA" IN KRAKOW Malopolska
162 Violetta Mishkin JiM-37-0080MJ/112022 Greater Poland
163 Renata Skrzypczyk-Piotrowska JiM-37-0083MJ/112022 Greater Poland
164 Marta Deja JiM-37-0067MJ/112022 Silesian
165 Bozena Jurczyk JiM-37-0071MJ/112022 West Pomeranian
166 Margaret Fudal JiM-37-0068MJ/112022 Silesian
167 Anna Kaczmarek JiM-37-0072MJ/112022 Gabinet wspierania rozwoju dziecka Anna Kaczmarek  Stare Kupiski – Łomża podlaskie
168 Klaudia Lakomska JiM-37-0077MJ/112022 Malopolskie
169 David Malinowski JiM-37-0230PS/102022 Autism Center Gdansk Pomeranian
170 Kinga Krawczynska JiM-37-0076MJ/092030 Greater Poland
171 Marta Bukowska JiM-37-0064MJ/112022 Lodz
172 Dorota Amphibian JiM-37-0216PS/092022 Silesian
173 Marzena Szczerbicka- Grzybowska JiM-37-0086MJ/112022 Silesian
174 Dagna Bielak- Keklak JiM-37-0060MJ/112022 lubuskie
175 Eve Kolodziej JiM-37-0098MJ/012023 Warminsko-Mazurskie
176 Klaudia Rzepecka JiM-37-0112MJ/012023 Malopolska
177 Dominica Skrzypczuk JiM-37-0113MJ/012023 Silesian
178 Dominica Krupa JiM-37-0100MJ/012023 Malopolska
179 Ewelina Spark JiM-37-0096MJ/012023 Terapia Integracji Sensorycznej JEŻYK Ewelina Iskra – Nysa Opole
180 Eve Bloch JiM-37-0090MJ/012023 Malopolska
181 Justyna Miśkiewicz- Plesner JiM-37-0107MJ/012023 Silesian
182 Agnieszka Matyja JiM-37-0105MJ/012023 Neurologopeda Agnieszka Matyja      Sosnowiec Silesian
183 Dorota Teddy bear JiM-37-0106MJ/012023 Warminsko-Mazurskie
184 Catherine Lichtanska JiM-37-0018MJ/082022 A KUKU Centrum Terapii Dziecięcej Katarzyna Lichtańska, Jaworzno Silesian
185 Patricia Stopyra JiM-37-0116MJ/012023 Silesian
186 Anna String JiM-37-0114MJ/012023 Silesian
187 Marta Usury JiM-37-0101MJ/012023 Pomeranian
188 Agata Osmólska- Czyż JiM-37-0109MJ/012023 Pomeranian
189 Monika Szmit JiM-37-0142MJ/032023 mazowieckie
190 Margaret Pysiewicz JiM-37-0137MJ/032023 Step by Step Development Center in Szczecin western pomeranian
191 Magdalena Tomaszczyk JiM-37-0143MJ/032023 Lower Silesia
192 Magdalena Torłop JiM-37-0144MJ/032023 Greater Poland
193 Violetta Stasiak- Ogonowska JiM-37-0139MJ/032023 Non-public Psychological and Pedagogical Clinic CLiPP in Opole opolskie
194 Sylwia Puszczan JiM-37-0136MJ/032023 lubelskie
195 Matilda Borowska JiM-37-0120MJ/032023 Malopolskie
196 Justyna Smojlik JiM-37-0138MJ/032023 podlaskie
197 Monika Kopeć JiM-37-0128MJ/032023 Silesian
198 Anna Mattress JiM-37-0133MJ/032023 Lower Silesia
199 Anna Iglinska- Gniady JiM-37-0125MJ/032023 Malopolskie
200 Agnieszka Gajdemska- Koguciuk JiM-37-0124MJ/032023 Progres Center for Child and Family Development- Warsaw mazowieckie
201 Agnieszka Grądzka JiM-37-0095MJ/012023 Progres Center for Child and Family Development- Warsaw Warminsko-Mazurskie
202 Iwna Salad JiM-37-0141MJ/032023 Malopolskie
203 Aneta Ucieszyńska JiM-37-0242PS/102022 Psychological Workshop For You in Minsk Mazowiecki mazowieckie
204 Anna Fox JiM-37-0131MJ/032023 Malopolskie
205 Edyta Zarzeczna JiM-37-0147MJ/032023 zachodniopomorskie
206 Joanna Surmiak JiM-37-0140MJ/032023 Malopolskie
207 Magdalena Maria Baranowska JiM-37-0150MJ/052023 Warminsko-Mazurskie
208 Catherine Guguła JiM-37-0158MJ/052023 Malopolskie
209 Eve Kalus- Juchner JiM-37-0162MJ/052023 Lodz
210 Maciej Sztencel JiM-37-0179MJ/052023 Silesian
211 Agnieszka Jurga JiM-37-0161MJ/052023 Silesian
212 Agnieszka Marciniak JiM-37-0166MJ/052023 Greater Poland
213 Agnieszka Wójcik JiM-37-0176MJ/052023 Silesian
214 Agnieszka Caban JiM-37-0153MJ/052023 mazowieckie
215 Marta Gawęda JiM-37-0156MJ/052023 Silesian
216 Maria Żmuda- Wąchała JiM-37-0178MJ/052023 Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Rabce- Zdroju                                           Centrum Psychoterapii i Rozwoju Równowaga w Naprawie Malopolskie
217 Magdalena Jackowska JiM-37-0159MJ/052023 Silesian
218 Agnieszka Kańczukowska-Stadnik JiM-37-0189MJ/092023 Greater Poland
219 Karolina Dyrda JiM-37-0186MJ/092023 mazowieckie
220 Agata Śmiłowicz- Osińska JiM-37-0203MJ/092023 Greater Poland
221 Grażyna Ledzińska JiM-37-0192MJ/092023 kujawsko- pomorskie
222 Marta Niedziółka JiM-37-0197MJ/092023 lubelskie
223 Eve Pocięgiel JiM-37-0199MJ/092023
Gabinet Terapeutyczny
Pracownia Edukacyjna
ul. Legionów Polskich 36b
43-100 Tychy
Silesian
224 Kacper Grochocki JiM-37-0207MJ/092023
Malopolskie
225 Marta Furman JiM-37-0188MJ/092023
Malopolskie
226 Monika Czaja JiM-37-0184MJ/092023
swietokrzyskie
227 Ursula Strzelczyk-Raduli JiM-37-0201MJ/092023
Pomoc Psychologiczno-Pedagogiczna dr n. hum. Urszula Strzelczyk-Raduli Kędzierzyn-Koźle
opolskie
228 Paulina Turowska JiM-37-0204MJ/092023
mazowieckie
229 Alicia Jesioniowska JiM-48-0022MM/102023
mazowieckie
230 Karina Herian JiM-48-0021MM/102023
Malopolskie
231 Monika Kromolan JiM-37–0065PS/092021 SALUS Centrum Rozwoju i Terapii
ul. Derkacza 17 44-122 Gliwice
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Błękitny Domek
ul. Derkacza 17
44-122 Gliwice
Silesian
232 Olga Skrzypkowiak JiM-48-0027MM/102023 mazowieckie
233 Agnieszka Piotrowiak JiM-37-0208MJ/092023 Silesian
234 Anna Wojciechowska JiM-37-0206MJ/092023 Silesian
235 Wioletta Obidzińska JiM-37-0228MJ/102023 LogoMedic        Poradnia Specjalistyczno Logopedyczna                                    Apartamenty Preludium Fryderyka Chopina 9/4u                            07-200 Wyszków mazowieckie
236 Danuta Gajtupen JiM-37-0213MJ/102023 Greater Poland
237 Anna Banasiewicz JiM-37-0211MJ/102023 mazowieckie
238 Agnieszka Jankowska JiM-37-0216MJ/102023 Warminsko-Mazurskie
239 Barbara Zegler JiM-37-0236MJ/102023 Warminsko-Mazurskie
240 Catherine Kwiatkowska – Zduńczyk JiM-37-0223MJ/102023 mazowieckie
241 Patricia Walczyk JiM-37-0205MJ/092023 Malopolskie
242 Ilona Łaszczyńska JiM-37-0225MJ/102023 Greater Poland
243 Joanna Majewska JiM-37-0226MJ/102023 mazowieckie
244 Catherine Kamińska JiM-37-0218MJ/102023 mazowieckie
245 Ursula Antonik JiM-37-0210MJ/102023 mazowieckie
246 Marta Turska JiM-37-0258AZ/112023 kujawsko- pomorskie
247 Anna Napadło- Kuczera JiM-37-0252AZ/112023 Gabinet Psychoterapii, Mediacji i Rozwoju

Zielona Góra

lubuskie
248 Beata Głownicka JiM-37-0242AZ/112023 Greater Poland
249 Adrianna Marcinkowska JiM-37-0248AZ/112023 Pomeranian
250 Catherine Klajn JiM-37-0246AZ/112023 mazowieckie
251 Joanna Wierzbicka JiM-37-0259AZ/112023 Pomeranian
252 Sara Siomkajło JiM-37-0255AZ/112023 Lower Silesia
253 Magdalena Zakrzewska JiM-37-0264AZ/112023 kujawsko-pomorskie
254 Agata Woyciechowska JiM-37-0263AZ/112023 Malopolskie
255 Ewelina Bieniek – Lorek JiM-37-0182MJ/092023 Malopolskie
256 Piotr Nikołajuk – Stasiuk JiM-37-0284MJ/112023 podlaskie
257 Catherine Olechno JiM-37-0285MJ/112023 podlaskie
258 Karolina Kułak JiM-37-0222MJ/102023 podkarpackie
259 Beata Pukło JiM-37-0291MJ/112023 Pomeranian
260 Magdalena Rybińska JiM-37-0318AZ/112023 Lodz
261 Paulina Dobrowolska JiM-37-0299AZ/112023 Lower Silesia
262 Teresa Macioł JiM-37-0277MJ/112023 opolskie
263 Margaret Sobala JiM-37-0321AZ/112023 Lodz
264 Agnieszka Gołębiewska – Wiącek JiM-37-0304AZ/112023 mazowieckie
265 Magdalena Gałeczka JiM-37-0302AZ/112023 Silesian
266 Adrianna Kasprzyk JiM-37-0306AZ/112023 Pomeranian
267 Joanna Gniża JiM-37-0271MJ/112023 opolskie
268 Daria Dylag JiM-37-0300AZ/112023 Pomeranian
269 Beata Szcześniak JiM-37-0293MJ/112023 Malopolskie
270 Magdalena Wątrobińska JiM-37-0295MJ/112023 swietokrzyskie
271 Iwona Łapińska JiM-37-0276MJ/112023 podlaskie
272 Tomasz Kurzeja JiM-37-0326AZ/112023 Lower Silesia
273 Magdalena Olszewska JiM-37-0329AZ/112023 kujawsko-pomorskie
274 Emilia Waniowska JiM-37-0294MJ/112023 opolskie
275 Anna Przybysz JiM-37-0254AZ/112023 mazowieckie
276 Karolina Lasek JiM-37-0311AZ/112023 Malopolskie
277 Catherine Luzar- Błaż JiM-37-0224MJ/102023 Malopolskie
278 Catherine Gnatek JiM-48-0020MM/102023 Lower Silesia
279  Agnieszka Kowalczyk JiM-37-0247AZ/112023 Greater Poland
280 Agnieszka Racis JiM-37-0111MJ/012023 Warminsko-Mazurskie
281 Elizabeth Moryc JiM-37-0281MJ/112023 Lower Silesia
282 Margaret Kacperska JiM-37-0339MJ/022024 zachodniopomorskie
283 Margaret Czerwiec JiM-37-0332MJ/022024 Lower Silesia
284 Przemysław Derencz JiM-37-0333MJ/022024 mazowieckie
285 Agnieszka Nasiłowska JiM-37-0344MJ/022024 Lower Silesia
286 Dorota Stankiewicz JiM-37-0350MJ/022024 mazowieckie
287 Margaret Nicpoń JiM-37-0231PS/102022 Lodz
288 Barbara Błażko JiM-37-0330MJ/022024 Malopolskie
289 Martyna Zarzeczna JiM-37-0359MJ/022024 Warminsko-Mazurskie
290 Beata Lisowska JiM-37-0371AZ/022024 Kryształowe Dzieci Centrum diagnozy i terapii autyzmu. Gdynia ul. Unruga 176 Pomeranian
291 Hiacenta Kujawińska JiM-37-0365AZ/022024 Silesian
292 Kamila Leszczyńska JiM-37-0370AZ/022024 zachodniopomorskie
293 Monika Kuriata JiM-37-0369AZ/022024 Pomeranian
294 Paulina Stolecka JiM-37-0382AZ/022024 zachodniopomorskie
295 Dominica Szyja JiM-37-0383AZ/022024 Silesian
296 Justyna Dziczkowska JiM-37-0335MJ/022024 zachodniopomorskie
297 Agnieszka Pieluszyńska JiM-37-0379AZ/022024 Lower Silesia
298 Anna Kamrowska JiM-37-0366AZ/022024 kujawsko- pomorskie
299 Justyna Mazur JiM-37-0343MJ/022024 opolskie
300 Marta Paulińska JiM-37-0376AZ/022024 zachodniopomorskie
301 Bogusława Patalan JiM-37-0375AZ/022024 zachodniopomorskie
302 Olive Kończak JiM-37-0367AZ/022024 Lower Silesia
303 Maya Błażkiewicz JiM-37-0361AZ/022024 zachodniopomorskie
304 Barbara Lisowska JiM-37-0372AZ/022024 swietokrzyskie
305 Kamila Wardyń JiM-37-0384AZ/022024 Silesian
306 Joanna Chylińska JiM-37-0391AZ/032024 Pomeranian
307 Catherine Gil JiM-37-0394AZ/032024 Lower Silesia
308 Mariusz Gulczyński JiM-37-0395AZ/032024 Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Strzelinie. Lower Silesia
309 Joanna Skrzypacz-Najderek JiM-37-0408AZ/032024 lubuskie
310 Kamila Deskur JiM-37-0388AZ/032024 Greater Poland
311 Lilianna Zagrodzka JiM-37-0414AZ/032024 mazowieckie
312 Karolina Wasiczek JiM-37-0412AZ/032024 mazowieckie
313 Agnieszka Nowakowska-Kwaśny JiM-37-0415AZ/032024 Silesian
314 Anna Olewińska JiM-37-0401AZ/032024 kujawsko-pomorskie
315 Marta Trzcińska JiM-37-0353MJ/022024 mazowieckie
316 Natalia Kalisiak JiM-37-0397AZ/032024 zachodniopomorskie
317 Anna Kurach JiM-37-0398AZ/032024 Silesian
318 Apolonia Domańska JiM-37-0393AZ/032024 mazowieckie
319 Dominica Kwaśniewska JiM-37-0418AZ/022024 podlaskie
320 Anna Tarasewicz- Ługowska JiM-37-0441MJ/032024 zachodniopomorskie
321 Agata Godycka JiM-37-0425MJ/032024 Malopolskie
322 Aneta Żabińska JiM-37-0447MJ/032024 Warminsko-Mazurskie
323 Magdalena Krukurka JiM-37-0432MJ/032024 podkarpackie
324 Anna Chmiel JiM-37-0420MJ/032024 Greater Poland
325 Agnieszka Wużyńska JiM-37-0446MJ/032024 Lower Silesia
326 Sylwia Kuciej JiM-37-0416AZ/022024 Warminsko-Mazurskie
327 Joanna Marczak JiM-37-0443MJ/032024 Centrum Easy Way Joanna Marczak Witaszyce Greater Poland
328 Ewelina Bystrzanowska JiM-37-0390AZ/032024 Lower Silesia
329 Beata Wołyńska JiM-37-0445MJ/032024 mazowieckie
330 Viktorija Ivasko JiM-37-0426MJ/032024 Pomeranian
331 Anna Paluszkiewicz JiM-37-0466AZ/042024 Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Kole Greater Poland
332 Ursula Rudnicka JiM-37-0468AZ/042024 zachodniopomorskie
333 Dorota Skoczylas JiM-37-0469AZ/042024 Lower Silesia
334  Alexandra Wojszczyn JiM-37-0474AZ/042024 Lower Silesia
335 Agnieszka Hankus JiM-37-0454AZ/042024 Malopolskie
336  Wioletta Kuriata- Janiszewska JiM-37-0191MJ/092023 zachodnio-pomorskie
337 James Praciak JiM-37-0467AZ/042024 opolskie
338 Ilona Mazek JiM-37-0461AZ/042024 Greater Poland
339  Catherine  Kutek-Sładek JiM-37-0459AZ/042024 Malopolskie
340 Agnieszka Morarska- Pasoń JiM-37-0463AZ/042024 Malopolskie
341 Krzysztof Koj JiM-37-0458AZ/042024 Silesian
342 Kamila Wons JiM-37-0477AZ/042024 Silesian
343 Renata Mrozińska JiM-37-0464AZ/042024 Centrum Diagnozy i Terapii „Kotwica” Renata Mrozińska Poddębice Lodz
344 Agnieszka Kasprzyk JiM-37-0429MJ/032024 Greater Poland
345 Anna Wasielewska JiM-37-0487MJ/052024 Lodz
346 Anna Kaczyńska JiM-37-0483MJ/052024 Silesian
347 Ania Brajczewska – Ziemba JiM-37-0481MJ/052024 Centrum Neurorozwoju i Neurotechnologii terapeutycznej i sportowej w Świdnicy dolnośląkie
348 Edyta Wawrzyniak JiM-37-0488MJ/052024 Lodz
349 Marta Krawczyk JiM-37-0499MJ/052024 mazowieckie
350 Agnieszka Strzesak JiM-37-0478MJ/052024 Malopolskie
351 Joanna Ryzenweber JiM-37-0380AZ/022024 podlaskie
352 Agnieszka  Strzesak JiM-37-0478MJ/052024 Malopolskie
353  Catherine  Polinceusz JiM-37-0492MJ/052024 Silesian
354  Catherine Tworzydło JiM-37-0491MJ/052024 Malopolskie
355 Krystian Środa JiM-37-0531AZ/062024 Fundacja PsychoWachlarz Wadowice Malopolskie
356  Justyna Kokot JiM-37-0518AZ/062024 Silesian
357 Patricia Kocik-Pezda JiM-37-0537AZ/062024 Silesian
358 Sylwia Gajewska JiM-37-0513AZ/062024 Lower Silesia
359 Anna Madej JiM-37-0522AZ/062024 Lower Silesia
360 Elizabeth Galas JiM-37-0514AZ/062024 Lower Silesia
361 Sylwia Łowicka JiM-37-0521AZ/062024 Greater Poland
362  Margaret Iwanowska JiM-37-0515AZ/062024 Lower Silesia
363  Natalia Kosydor JiM-37-0519AZ/062024 Lower Silesia
364 Andrii Vatulia JiM-37-0532AZ/062024 Pomeranian
365 Iryna Vatulia JiM-37-0533AZ/062024 Pomeranian
366 Natalia Martenka JiM-37-0523AZ/062024 Greater Poland
367  Justyna Bomba – Odziemek JiM-37-0508AZ/062024 Malopolskie
368  Karolina Żukowska JiM-37-0536AZ/062024 Lower Silesia
369 Aneta Wajda JiM-37-0355MJ/022024 Poradnia psychologiczno- pedagogiczna w Tarnowie Malopolskie
370 Bartosz  Brzostowski JiM-37-0534AZ/062024 podkarpackie
371 Catherine Chabior JiM-37-0510AZ/062024 Lower Silesia
372 Ewelina Sadowska JiM-37-0349MJ/022024 Greater Poland
373  Maria Oleśniewicz JiM-37-0525AZ/062024 Lower Silesia
374 Agnieszka Mikuszewska JiM-37-0417AZ/022024 mazowieckie
375  Magdalena Depta-Pękała JiM-37-0511AZ/062024 lubelskie

 

If you want to change your information contact us: ados2@jim.org

tyest

Osoba prowadząca
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam