KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996
SZKOLENIE ONLINE – Uczeń LGBT w spektrum w szkole – jak organizować pomoc psychologiczno – pedagogiczną. (14.01.2023)
Online
14.01.2023
09:00 - 17:00
Klub JiM z rabatem 10% (promocja do 04.01.2023) - 143 PLN
Pozostali z rabatem dzięki darczyńcom (promocja do 04.01.2023) - 159 PLN

Szkolenie skierowane jest do osób w spektrum autyzmu, ich rodziców i opiekunów oraz specjalistów pracujących z osobami autystycznymi.

Celem szkolenia jest uzyskanie przez słuchaczy praktycznej wiedzy z zakresu organizowania profesjonalnej i adekwatnej do realnych potrzeb pomocy psychologiczno – pedagogicznej na terenie szkoły dla osób LGBT z ASD.

Zagadnienia programowe:

1. Seksualność osób z ASD (aspekty orientacji psychoseksualnych).
2. Ekspresja seksualna dzieci i nastolatków – normy.
3. Stres mniejszościowy i homofobia.
4. Przeciwdziałanie homofobii.

Wszyscy zalogowani uczestnicy otrzymają imienne zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe.

Szkolenie nie będzie nagrywane, zapoznanie się z jego treścią będzie możliwe wyłącznie w opcji “na żywo” w czasie trwania szkolenia.

Link do szkolenia zostanie do Państwa wysłany dzień przed wydarzeniem.

Szkolenie prowadzi
mgr Filip Rola psycholog, seksuolog, psychoterapeuta

Ukończył studia magisterskie z zakresu psychologii w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jest absolwentem Seksuologii Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz ukończył szkolenie z analitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów. Posiada doświadczenie w pracy klinicznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Specjalizuje się w terapii zaburzeń i dysfunkcji seksualnych. Poza pracą kliniczną zajmuje się pracą dydaktyczną, w której przekazuje wiedzę na temat seksualności dzieci i młodzieży studentom oraz specjalistom z placówek oświatowych. Prowadzi również warsztaty z edukacji seksualnej dla młodzieży. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
Formularz zgłoszeniowy
Imię*
Nazwisko*
Adres e-mail*
Telefon*
Ulica*
Miasto*
Kod pocztowy*
Ilość osób*
Wybierz kwotę
Chcę otrzymać rachunek.
Zaznacz wszystkie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, na potrzeby komunikacji związanej z Fundacją JiM. Administratorem danych zawartych w formularzu jest Fundacja JiM z siedzibą w Łodzi, ul. Tatrzańska 105. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z działalnością Fundacją JiM. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne współpracy z Fundacją JiM.
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu.
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam