KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Festiwal OPP 2016! Relacja

Są różne manifestacje. O podwyżki, o miejsca pracy, o prawa zwierząt…
A my zapraszamy Was na POKOJOWĄ i POZYTYWNĄ MANIFESTACJĘ MARZEŃ rodziców dzieci z autyzmem.

Gdzie i kiedy?

5.11, godz. 12:00, plac Grzybowski w Warszawie

Cel?

Chcemy opowiedzieć całemu światu o wyjątkowych marzeniach rodziców dzieci z autyzmem. Chcemy pokazać jak wiele jest takich marzeń. I jak wielu jest Was – wspaniałych rodziców i opiekunów. Chcemy razem z Wami poszukać Aniołów, które pomogą nam spełnić te marzenia. Dlatego już 5 listopada widzimy się w Warszawie! Tam, podczas MANIFESTACJI MARZEŃ, każdy z Was będzie mógł napisać swoje marzenie związane z Waszym dzieckiem, pokazać je całemu światu i wypowiedzieć je naprawdę głośno.

Dlaczego teraz?

Bo już niebawem odbędzie się PREMIERA PIERWSZEJ TELEWIZYJNEJ KAMPANII JiMa, w której rodzice dzieci z autyzmem, będą PO RAZ PIERWSZY, GŁOŚNO mówić o swoich marzeniach. Także z pomocą tej kampanii będziemy szukać Aniołów-Darczyńców, którzy otoczą stała opieką dzieci z Fundacji JiM.

Dlatego prosimy Was: zabierzcie swoje dzieci, zabierzcie babcie i dziadków, ciocie i wujków i, co najważniejsze, zabierzcie moc pozytywnej energii na MANIFESTACJĘ MARZEŃ W WARSZAWIE!

Do zobaczenia!

Występy artystyczne, pokazy taneczne, piosenki i szermierka – to wszystko mogli zobaczyć ci, którzy zajrzeli
na Festiwal OPP do łódzkiej Manufaktury. Po raz kolejny wraz z innymi organizacjami pożytku publicznego zachęcaliśmy do przekazywania 1% podatku.

Podczas Festwialu nie zabrakło też specjalnych gości: znanych muzyków, aktorów, tancerzy, a nawet drużyny futbolu amerykańskiego Wilki. Każdy, kto przyszedł na Festwial mógł zobaczyć i posłuchać, czym zajmują się fundacje i stowarzyszenia, co wspaniałego robią na co dzień i komu pomagają. Organizacje przygotowały też pokazy artystyczne, które przez cały dzień można było oglądać na festiwalowej scenie.

Wszystkim uczestnikom: organiazcjom i ich wspaniałym reprezentantom, a także gościom specjalnym i festiwalowym widzom, którzy odwiedzili nas w łódzkiej Manufakturze bardzo dziękujemy.


Koniecznie zobaczcie jak było :)! 
Fotorelacja w galerii poniżej. 

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam