Nadchodzące szkolenia

VB-MAPP – OCENA UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWYCH I WCZESNA INTERWENCJA Dowiedz się jak przeprowadzić ocenę umiejętności językowych i zaplanować wczesną interwencję behawioralną używając VB-MAPP.
Łódź 24.08.2019
Zapisz się teraz Więcej informacji
SZKOLENIE – TECHNIKI SAZ W PRACY Z OSOBĄ PRZEJAWIAJĄCĄ TRUDNE ZACHOWANIA Zdobądź wiedzę dotyczącą oceny funkcjonowania i pracy nad zachowaniami niepożądanymi u osób z zaburzeniami rozwoju i zrób kolejny krok na…
Łódź 07.09.2019
Zapisz się teraz Więcej informacji
DIAGNOZA FUNKCJONOWANIA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH Z ZABURZENIAMI ROZWOJU TTAP/AAPEP Poznaj narzędzia do diagnozy poziomu funkcjonowania młodzieży i dorosłych osób ze spektrum autyzmu, z zaburzeniami komunikacji oraz innymi zaburzeniami rozwoju.
Łódź 14.09.2019
Zapisz się teraz Więcej informacji
AUTYZM. NIE TYLKO DZIECKO. ROZMOWY O RODZINIE Psychoterapeuci Violetta Ambroziak-Krzysztofowicz i Jacek Krzysztofowicz podczas wykładu będą rozmawiać o tym, jak zmienia się życie rodziny po diagnozie autyzmu.…
Warszawa 20.09.2019
Zapisz się teraz Więcej informacji
III – STOPNIOWE SZKOLENIE STOSOWANEJ ANALIZY ZACHOWANIA Poznaj metodę terapii autyzmu, będącą pierwszym wyborem na świecie. Zrób krok na drodze do certyfikatu terapeuty Stosowanej Analizy Zachowania!
Łódź 22.11.2019
Zapisz się teraz Więcej informacji

Regulamin szkoleń / warsztatów / wydarzeń

Przed zapisaniem się na szkolenie, warsztat lub wydarzenie Fundacji JiM zapoznaj się z obowiązującym regulaminem. więcej

Zorganizuj szkolenie lub warsztat przy wsparciu JiM

Nie znalazłeś interesującego Cię szkolenia lub warsztatu? A może jest zbyt daleko? Zorganizuj wydarzenie u siebie w mieście! Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia warsztatu lub wydarzenia w dowolnym miejscu, niezależnie od wielkości miasta czy odległości! Skorzystaj z formularza kontaktowego i zorganizuj szkolenie przy pełnym wsparciu Fundacji JiM!

Szkolenie dotyczące spektrum autyzmu, form terapii czy radzenia sobie z wychowaniem dziecka z autyzmem oraz warsztaty dla rodziców i opiekunów może zorganizować każdy. Fundacja JiM udzieli pełnego wsparcia i pomocy przy organizacji wydarzenia. Wierzymy, że tylko poprzez dostarczanie rzetelnej wiedzy możemy budować akceptację dla naszych dzieci!

Chcesz zorganizować szkolenie lub warsztat? Napisz do nas!

Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam