KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

JiMowy Piknik Rodzinny

Było pięknie! Zorganizowaliśmy w Klubie Rodziców JiM w Łodzi bardzo rodzinny piknik z ogniskiem. Przejażdżki konne, las i mnóstwo miejsca do biegania dla dzieci . To była nasza chwila wytchnienia 🙂 Ten piknik był dla nas szczególny, bo naszym gościem specjalnym była Zsuzsanna Szilvasy, Prezydent Autyzm-Europe. Bardzo dziękujemy 🙂 To dzięki takim spotkaniom, czujemy, że naprawdę jesteśmy razem. A razem możemy więcej! 

Na piknik przyjechały całe rodziny! Blisko 100 osób (w tym także dziadkowie, ciocie i wujkowie 🙂 miało okazję zobaczyć się, porozmawiać i po prostu pobyć ze sobą spędzając czas bardzo aktywnie :). Takie spotkania są bardzo potrzebne. To dla rodziców bezcenny czas, podczas którego bez stresu mogą powymieniać się ważnymi doświadczeniami, porozmawiać, zrelaksować. Rodzice mogą poczuć, że nie nie są sami ze swoimi codziennymi kłopotami.  A wszystko to w pięknym zielonym otoczeniu w Stadninie Koni Huculskich w Madajach Starych.

Rodzice z Klubu Rodziców JiM wraz z dziećmi mieli chwilę, aby wspólnie posiedzieć przy ognisku, upiec kiełbaski i pojeździć na wspaniałych koniach. Ale to nie wszystko! Można było też pograć w siatkówkę, rysować i zobaczyć wspaniały pokaz baniek mydlanych.

Takie spotkania sprawiają, że rodzice i opiekunowie dzieci z autyzmem i innymi neurotrudnościami mogą naładować akumulatory i co najważniejsze mają czas tylko dla siebie.

Bardzo dziękujemy Zsuzsannie Szilvasy, Prezydent Autyzm-Europe za to, że była tam z nami i cieszyła się z nami wspólnie spędzonym czasem.

Dziękujemy koordynatorce Klub Rodziców JiM / Łódź  – Katarzynie Waliszek  oraz klubowym rodzicom: Tomaszowi i Magdalenie Popiel za przygotowanie wspaniałego spotkania. Bardzo dziękujemy także JiM-owym Wolontariuszom dzięki którym rodzice mieli chwilę wytchnienia i Stadninie Koni Huculskich w Madajach Starych :)!

A jeżeli znacie kogoś, kto chciałby zapisać się do Klubu Rodziców JiM koniecznie przekażcie mu ten adres: www.jim.org/KlubRodzicow

Zajrzyjcie do galerii poniżej i zobaczcie jak było wspaniale podczas pikniku!

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam