KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Kalendarz pełen sukcesów naszych dzieci!

Fundacja JiM przygotowała wyjątkowy kalendarz na 2019 rok!  Każdy miesiąc przedstawia inne dziecko z autyzmem oraz jego największy sukces! Zdjęcia wraz z historiami dzieci przesłali nam rodzice z Klubu JiM.

Dzięki temu mogliśmy poznać Hanię, która długo nie mówiła, jednak cudownie śpiewa i gra na pianinie. Dowiedzieliśmy się, że Tymon jest wspaniałym starszym bratem, pomimo nadwrażliwości słuchowej! Razem z mamą Michała cieszyliśmy się, że jej syn po raz pierwszy założył krótkie spodenki i pokonał strach przed głęboką wodą.

Pragniemy pokazać, że każda nowa umiejętność, najmniejsze osiągnięcie czy zmiana jest powodem do dumy. Wiemy, że każde dziecko z autyzmem osiąga sukcesy, na miarę swoich możliwości. Jednak wszystkie są ważne. Wszystkie należy dostrzec i docenić.

Stworzenie tego kalendarza nie byłoby możliwe, gdyby nie Rodzice z Klubu JiM, którzy zdecydowali się podzielić z nami sukcesami swoich pociech.

Pokaż swoje wsparcie dla dzieci z autyzmem i przekaż darowiznę, która pozwoli im osiągnąć kolejne sukcesy! I niech wszystkie dni przypominają Ci ile dobrego robisz
Zdobądź kalendarz!

 

 

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam