Gadżety JiM

Gadżety JiM

Nietuzinkowe gadżety, które niosą dobro? Skorzystaj z naszych aukcji Charytatywni Allegro. Dochód ze sprzedaży wszystkich przedmiotów jest w pełni przekazany na pomoc dzieciom z autyzmem i działanie Fundacji!

Na naszych aukcjach charytatywnych znajdziesz gadżety ułatwiające codzienne życie z autyzmem, takie jak plakietki „Mam autyzm” czy naklejki samochodowe dla rodziców. Jednak to nie wszystko! Na charytatywnych aukcjach dla autyzmu znajdują się także przydatne przedmioty.

Pamiętaj, że dokonując zakupu poprzez aukcje Allegro, pomagasz tym, którzy tego potrzebują!

Naklejka na zeszyt Naklejka na zeszyt z hasłem "Autyzm w szkole, ja tak wolę", idealna dla dzieci w każdym wieku. Dzięki możliwości wpisania danych kontaktowych pozwoli łatwo skontaktować się z rodzicami. Uniwersalne hasło sprawia, że sprawdzi się zarówno dla dzieci z autyzmem, jak i wszystkich, którzy chcą okazać swoje wsparcie.
Link do Aukcji
Naklejka na auto Nasze naklejki są radosne i kolorowe, co sprawia, że na pewno zostaną zauważone. Dzięki temu inni kierowcy dowiedzą się, że w aucie podróżuje szczególny pasażer i zachowają jeszcze więcej bezpieczeństwa! Szerzmy zrozumienie i akceptację autyzmu również wśród kierowców!
Link do Aukcji
Opaska na rękę Myślałeś kiedyś, że świat zwariował? Może dlatego, że wszyscy jesteśmy nienormalni! Własnie takie hasło znajduje się na sylikonowych opaskach JiM. To humorystyczne zdanie ma nie tylko bawić, ale jednocześnie pokazywać akceptację i zrozumienie dla inności.
Link do Aukcji
Notes pozytywnej korespondencji Dzienniczek ucznia zamienił się w notes pozytywnej korespondencji. Nauczyciele i terapeuci mogą przekazywać w nim pozytywne wieści na temat postępów dzieci! Niech od teraz wszystkie postępy naszych dzieci będą zebrane w jednym miejscu! I oby zabrakło stron!
Link do Aukcji
Przypinka Autyzmu często nie widać, dlatego nasze dzieci mogą być oceniane, szykanowane i dyskryminowane przez innych. Przypinka "Mam autyzm" może ochronić dziecko i rodziców przed nieprzyjaznymi reakcjami.
Link do Aukcji
Torba lniana „Otwarci na autyzm” Torba Otwarci na autyzm niesie ze sobą ważny komunikat - wszystkie placówki edukacyjne powinny być otwarte na nasze dzieci! Dzięki Tobie może iść dalej w świat! Idealnie sprawdzi się na zakupach czy do noszenia podręcznych rzeczy. Pokażmy naszą otwartość na autyzm w miejscach, które odwiedzamy!
Link do Aukcji
Zeszyt Fundacji JiM Wyjątkowy, jedyny taki zeszyt, w którym każda strona jest inna. Tak jak inne jest każde dziecko z autyzmem.
Zeszyt Fundacji JiM przypomina, że każde z naszych dzieci jest wyjątkowe!
Link do Aukcji
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam