KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996
SPECJALIŚCI ADOS-2 BLISKO CIEBIE
L.P. IMIĘ NAZWISKO NR CERT. AFILIACJA WOJEWÓDZTWO
1 Marta Ziętal JiM-48-0009MM/112020 Fundacja JiM Łódzkie
2 Anna Wyderka JiM/48-0008MM/112020 Fundacja JiM Łódzkie
3 Magdalena Włodarczyk JiM-48-0007MM/112020 Fundacja JiM Łódzkie
4 Agata Stefaniak JiM-48-0006MM/112020 Fundacja JiM Łódzkie
5 Dominika Nowak JiM-48-0005MM/112020 Fundacja JiM Łódzkie
6 Sylwia Lenarczyk JiM-48-0004MM/112020 Fundacja JiM Łódzkie
7 Agnieszka Królak JiM-48-0003MM/112020 Fundacja JiM Łódzkie
8 Aleksandra Czerwińska JiM-48-0002MM/112020 Fundacja JiM Łódzkie
9 Danuta Bogusławska-Łosiak JiM-48-001MM/112020 Fundacja JiM Łódzkie
10 Maria Jędrzejek JiM-48-0010MM/112020 Fundacja JiM Łódzkie
11 Jowita Tomczyk JiM-48-0011MM/112020 Fundacja JiM Łódzkie
12 Anna Ziółkowska JiM-37-0028PS/062021 Dolnośląskie
13 Edyta Stasiak JiM-37-0023PS/062021 Wielkopolskie
14 Małgorzata Jęcka JiM-37-0018PS/062021 Wielkopolskie
15 Ewa Flis JiM-37-0015PS/062021 Łódzkie
16 Arletta Chełstowska JiM-37-0051PS/092021 INTERGRASPI Centrum Wspierania Rozwoju Mazowieckie
17 Agnieszka Małek JiM-37-0054PS/092021 Pomorskie
18 Monika Oleszczuk-Religa JiM-37-0055PS/092021 Śląskie
19 Katarzyna Gabiga JiM-37-0061PS/092021 Mazowieckie
20 Anna Pius JiM-37-0088PS/102021 „AUTYZM PO GODZINACH” Anna Maria Pius, USŁUGI TERAPEUTYCZNE I SZKOLENIOWE, Koszalin Zachodniopomorskie
21 Agnieszka Aksamit-Oknińska JiM-37-0110PS/1202021 Mazowieckie
22 Anita Szlaska JiM-37-0112PS/122021 Mazowieckie
23 Anna Kawecka JiM-37-0092PS/122021 Dolnośląskie
24 Ewa Kądziela JiM-37-0095PS/122021 Mazowieckie
25 Katarzyna Piętoń JiM-37-0099PS/122021 Małopolskie
26 Monika Konferowicz JiM-37-0103PS/122021 Mazowieckie
27 Katarzyna Rutkowska JiM-37-0106PS/122021 Małopolskie
28 Ewa Wilk-Zgłobicka JiM-37-0107PS/122021 Małopolskie
29 Maria Broda JiM-37-0089PS/102021 Małopolskie
30 Ewa Kuliga JiM-37-0060PS/092021 Małopolskie
31 Łukasz Kapeluch JiM-37-0081PS/102021 Dolnośląskie
32 Eunika Dziewońska JiM-37-0062PS/092021 Śląskie
33 Małgorzata Najdek JiM-37-0085PS/102021 Lubelskie
34 Kinga Rybacka JiM-37-0063PS/092021 Wielkopolskie
35 Iwona Nowacka JiM-37-0064PS/092021 Wielkopolskie
36 Aleksandra Magda JiM-37-0077PS/102021 Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Rozwijanka”, Wieliczka

Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej i Terapii Schematów „Mind Works”, Kraków

Małopolskie
37 Magdalena Zwolińska JiM-37-0059PS/092021 Podkarpackie
38 Karolina Maliszewska-Zielińska JiM-37-0035PS/082021 NPPP „Rozwiń Skrzydła” w Białymstoku Podlaskie
39 Kamila Jakubas JiM-37-0073PS/102021 Małopolskie
40 Paulina Gajowniczek JiM-37-0046PS/082021 Centrum Terapii Dziecięcej Zygzak, Mińsk Mazowiecki

NPP Strefa Rozwoju Mińsk Mazowiecki

Mazowieckie
41 Marta Patryk JiM-37-0040PS/082021 Śląskie
42 Aneta Jonczak JiM-37-0067PS/092021 Lubelskie
43 Aneta Kunicka JiM-37-0072PS/102021 Warmińsko-Mazurskie
44 Sylwia Lech JiM-37-0037PS/082021 Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci i Rodziny „OdPoczątku” w Nowym Dworze Mazowieckim Mazowieckie
45 Beata Bryzik JiM-37-0044PS/082021 Małopolskie
46 Karolina Michalak JiM-37-0124PS/012022 Łódzkie
47 Magdalena Poraj-Porawska JiM-37-0126PS/012022 Małopolskie
48 Marta Sałęga JiM-37-0127PS/012022 Mazowieckie
49 Agata Barzyńska JiM-37-0114PS/012022 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ozorkowie Łódzkie
50 Joanna Miron JiM-37-0125PS/012022 Mazowieckie
51 Joanna Hajdys JiM-37-0119PS/012022 Łódzkie
52 Katarzyna Wawrzecka-Ratajczyk JiM-37-0057PS/092021 Wielkopolskie
53 Alicja Ciesielska JiM-37-0083PS/102021 Mazowieckie
54 Anna Olszewska JiM-37-0053PS/092021 Instytut Psychologii Pozytywnej w Żyrardowie Mazowieckie
55 Agnieszka Stefaniak-Szołyga JiM-37-0087PS/102021 Mazowieckie
56 Barbara Grzelecka-Sobańska JiM-37-0118PS/012022 Zachodniopomorskie
57 Anna Sękowska JiM-37-0128PS/012022 Opolskie
58 Paulina Breńska-Komła JiM-37-0135PS/022022 Warmińsko-Mazurskie
59 Klaudia Kurycus-Parzyk JiM-37-0146PS/022022 Śląskie
60 Agnieszka Gola JiM-37-0117PS/012022 Pracownia Rozwoju ETAPY – Warszawa, Mental Path – Warszawa Mazowieckie
61 Aleksandra Synowiec JiM-37-0153PS/022022 Małopolskie
62 Katarzyna Kołakowska JiM-37-0143PS/022022 Mazowieckie
63 Katarzyna Barska JiM-37-0134PS/022022 Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu w Jaworznie Śląskie
64 Agata Majda JiM-37-0147PS/022022 Małopolskie
65 Urszula Onichowska JiM-37-0079PS/102021 Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Gorzowie Wielkopolskim,
Centrum diagnozy, terapii i edukacji Mentis Urszula Onichowska, Gorzów Wielkopolski
Lubelskie
66 Sylwia Kornfanty – Zdanowska JiM-37-0144PS/022022 Śląskie
67 Anna Fidziukiewicz JiM-37-0138PS/022022 Podlaskie
68 Teresa Andrzejewska JiM-37-0133PS/022022 Podlaskie
69 Karolina Borowiak JiM-37-0030PS/082021 Wielkopolskie
70 Katarzyna Kula-Chacińska JiM-37-0032PS/082021 Małopolskie
71 Sylwia Borowiec-Herej JiM-37-0105PS/122021 Mazowieckie
72 Paulina Kiereś JiM-37-0141PS/022022 Łódzkie
73 Monika Kramkowska JiM-37-0164PS/0322 Kujawsko-Pomorskie
74 Ewelina Kniażewska JiM-37-0161PS/032022 Podlaskie
75 Aneta Karwacka JiM-37-0160PS/032022 Śląskie
76 Marta Wąsik JiM-37-0174PS/032022 Śląskie
77 Daria Szałańska JiM-37-0172PS/032022 Śląskie
78 Joanna Zuba-Pieróg JiM-37-0177PS/032022 Zachodniopomorskie
79 Beata Mądry JiM-37-0167PS/032022 Dolnośląskie
80 Bartosz Rogojsza JiM-37-0171PS/032022 Zachodniopomorskie
81 Anita Adamczak JiM-37-0154PS/032022 Wielkopolskie
82 Sebastian Busa JiM-37-0115PS/012022 Zachodniopomorskie
83 Kamila Michałko JiM-37-0168PS/032022 Lubelskie
84 Justyna Witkowska JiM-37-0176PS/032022 Psychoperspektywa Justyna Witkowska, Pisz Warmińsko-Mazurskie
85 Katarzyna Januszko JiM-37-0158PS/032022 Podlaskie
86 Katarzyna Konieczna JiM-37-0162PS/032022 Łódzkie
87 Magdalena Maciejczak JiM-37-0034PS/062021 Punkt Diagnostyczno – Terapeutyczny „Równe Szanse”, Brześć Kujawski Kujawsko-Pomorskie
88 Alina Deresńska-Grynfelder JiM-37-0116PS/012022 Warmińsko-Mazurskie
89 Marta Hałenda JiM-37-0178PS/032022 Warmińsko-Mazurskie
90 Beata Wasilewicz JiM-37-0045PS/082021 Mazowieckie
91 Karolina Łuczak JiM-37-0165PS/032022 Gabinet Karolina Łuczak – Nysa Opolskie
92 Anna Błażejowska JiM-37-0180PS/052022 Małopolskie
93 Katarzyna Dobrołowicz-Stalka JiM-37-0184PS/052022 śląskie
94 Roksana Benedykciuk JiM-37-0179PS/052022 Zachodniopomorskie
95 Inga Kobierska JiM-37-0188PS/052022 Łódzkie
96 Ewa Nosek JiM-37-0191PS/052022 Podkarpackie
97 Agnieszka Krysta-Korzonek JiM-37-0189PS/052022 Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Bielsku Bialej śląskie
98 Izabela Wajda JiM-37-0194PS/052022 Drzwi Otwarte Fundacja Promocji Zdrowia Psychicznego i Psychoterapii w Szczecinku Zachodniopomorskie
99 Agnieszka Żurek JiM-37-0200PS/052022 Małopolskie
100 Ewa Mikołajczyk JiM-37-0201PS/052022 śląskie
101 Katarzyna Jamry-Grochowska JiM-37-0186PS/052022 Centrum „PRO-INTEGRIS” Bydgoszcz Kujawsko-Pomorskie
102 Magdalena Borek JiM-48-0012MM/062022 Warmińsko-Mazurskie
103 Joanna Gołębiowska – Szychowska JiM-48-0013MM/062022 Mazowieckie
104 Jagoda Grzejszczak JiM-48-0014MM/06202 Łódzkie
105 Agnieszka Kabzińska JiM-48-0015MM/062022 Łódzkie
106 Jakub Owczarek JiM-48-0016MM/062022 Łódzkie
107 Ewa Sawicka JiM-48-0017MM/062022 Łódzkie
108 Katarzyna Wróblewska JiM-48-0018MM/062022 Łódzkie
109 Maryla Żywiałkowska JiM-48-0019MM/062022 Mazowieckie
110 Michalina Janczak-Kukowska JiM-37-0101PS/122021 Warmińsko-Mazurskie
111 Joanna Guzik-Iwińska JiM-37-0011MJ/082022 śląskie
112 Agnieszka Borkowska JiM-37-0003MJ/082022 Ośrodek Terapii i Diagnozy JASPIK Agnieszka Borkowska, Gdańsk Pomorskie
113 Urszula Kruszewska-Mazurek JiM-37-0016MJ/082022 Mazowieckie
114 Paula Adamek JiM-37-0001MJ/082022 Dolnośląskie
115 Magdalena Cebrat JiM-37-0005MJ/082022 śląskie
116 Katarzyna Chróścik JiM-37-0136PS/022022 Lubelskie
117 Paulina Wiszniewska-Chlebicka JiM-37-0028MJ/082022 Mazowieckie
118 Justyna Zawadka JiM-37-0029MJ/082022 Mazowieckie
119 Joanna Kajko-Rykalska JiM-37-0013MJ/082022 śląskie
120 Ewa Chlebuś JiM-37-0006MJ/082022 Podkarpackie
121 Olimpia Wichnowska JiM-37-0196PS/052022 Mazowieckie
122 Róża Michalska JiM-37-0046MJ/092022 Mazowieckie
123 Aleksandra Wysokińska JiM-37-0221PS/092022 Mazowieckie
124 Kamila Tułak JiM-37-0057MJ/092022 Wielkopolskie
125 Agata Rymarczuk JiM-37-0217PS/092022 Mazowieckie
126 Paulina Adamczewska JiM-37-0202PS/092022 Niepubliczne Przedszkole „Mądra Głowa” w Koluszkach Łódzkie
127 Katarzyna Klimowicz JiM-37-0042MJ/092022 Małopolskie
128 Aneta Gruender JiM-37-0036MJ/092022 Mazowieckie
129 Małgorzata Dziekan JiM-37-0207PS/092022 Mazowieckie
130 Anna Harańczyk JiM-37-0208PS/092022 Małopolskie
131 Alicja Walenda JiM-37-0058MJ/092022 Warmińsko-Mazurskie
132 Lidia Szwaracka JiM-37-0055MJ/092022 Warmińsko-Mazurskie
133 Monika Grzywacz JiM-37-0139PS/022022 Mazowieckie
134 Karolina Wójtowicz JiM-37-0059MJ/092022 Mazowieckie
135 Aleksandra Opalanko JiM-37-0214PS/092022 Warmińsko-Mazurskie
136 Natalia Niełacna JiM-37-0020MJ/082022 Podlaskie
137 Magda Kozłowska JiM-37-0015MJ/082022 Mazowieckie
138 Izabela Klin JiM-37-0014MJ/082022 Łódzkie
139 Joanna Gierszewska JiM-37-0228PS/102022 Zachodniopomorskie
140 Lucyna Trojak-Kempa JiM-37-0241PS/102022 Wielkopolskie
141 Barbara Bogusz-Olejniczak JiM-37-0223PS/102022 Mazowieckie
142 Anna Chrapka JiM-37-0033MJ/092022 Małopolskie
143 Kamila Janusz JiM-37-0209PS/092022 Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Lubinie Dolnośląskie
144 Małgorzata Skorupka JiM-37-0238PS/102022 Mazowieckie
145 Anna Cybulska JiM-37-0204PS/092022 Bydgoskie
146 Angelika Kałuża JiM-37-0038MJ/092022 śląskie
147 Marta Motyl JiM-37-0047MJ/092022 Mazowieckie
148 Karolina Kowszewicz JiM-37-0044MJ/092022 Mazowieckie
149 Justyna Lewandowska JiM-37-0213PS/092022 Opolskie
150 Anna Mamczur JiM-37-0045MJ/092022 Mazowiecki
151 Patrycja Thiel-Markiewicz JiM-37-0240PS/102022 Pomorskie
152 Iwona Nalepa JiM-37-0068PS/092021 Małopolskie
153 Weronika Lorens-Rosa JiM-37-0069PS/092021 Mazowieckie
154 Monika Pietrzak JiM-37-0074PS/102021 Lubelskie
155 Monika Tomczyk JiM-37-0086PS/102021 Małopolskie
156 Joanna Tomaszewska JiM-37-0056MJ/092022 Małopolskie
157 Agata Klimczak JiM-37-0041MJ/092022 Łódzkie
158 Paulina Kępska JiM-37-0040MJ/092022 Łódzkie
159 Kaja Wasilewska JiM-37-0219PS/092022 Pomorskie
160 Agnieszka Kubacka-Dołchun JiM-37-0017MJ/082022 śląskie
161 Sylwia Niemiec JiM-37-0232PS/102022 SPECJALISTYCZNE CENTRUM WSPOMAGANIA ROZWOJU I TERAPII DZIECKA „HAKUNA MATATA” W KRAKOWIE Małopolskie
162 Violetta Miszkin JiM-37-0080MJ/112022 Wielkopolskie
163 Renata Skrzypczyk-Piotrowska JiM-37-0083MJ/112022 Wielkopolskie
164 Marta Deja JiM-37-0067MJ/112022 śląskie
165 Bożena Jurczyk JiM-37-0071MJ/112022 Zachodniopomorskie
166 Małgorzata Fudal JiM-37-0068MJ/112022 śląskie
167 Anna Kaczmarek JiM-37-0072MJ/112022 Gabinet wspierania rozwoju dziecka Anna Kaczmarek  Stare Kupiski – Łomża podlaskie
168 Klaudia Łakomska JiM-37-0077MJ/112022 małopolskie
169 Dawid Malinowski JiM-37-0230PS/102022 Centrum Autyzmu Gdańsk pomorskie
170 Kinga Krawczyńska JiM-37-0076MJ/092030 Wielkopolskie
171 Marta Bukowska JiM-37-0064MJ/112022 łódzkie
172 Dorota Płaczek JiM-37-0216PS/092022 śląskie
173 Marzena Szczerbicka- Grzybowska JiM-37-0086MJ/112022 śląskie
174 Dagna Bielak- Keklak JiM-37-0060MJ/112022 lubuskie
175 Ewa Kołodziej JiM-37-0098MJ/012023 Warmińsko-Mazurskie
176 Klaudia Rzepecka JiM-37-0112MJ/012023 Małopolskie
177 Dominika Skrzypczuk JiM-37-0113MJ/012023 śląskie
178 Dominika Krupa JiM-37-0100MJ/012023 Małopolskie
179 Ewelina Iskra JiM-37-0096MJ/012023 Terapia Integracji Sensorycznej JEŻYK Ewelina Iskra – Nysa Opolskie
180 Ewa Bloch JiM-37-0090MJ/012023 Małopolskie
181 Justyna Miśkiewicz- Plesner JiM-37-0107MJ/012023 śląskie
182 Agnieszka Matyja JiM-37-0105MJ/012023 Neurologopeda Agnieszka Matyja      Sosnowiec śląskie
183 Dorota Miś JiM-37-0106MJ/012023 Warmińsko-Mazurskie
184 Katarzyna Lichtańska JiM-37-0018MJ/082022 A KUKU Centrum Terapii Dziecięcej Katarzyna Lichtańska, Jaworzno śląskie
185 Patrycja Stopyra JiM-37-0116MJ/012023 śląskie
186 Anna Smyczek JiM-37-0114MJ/012023 śląskie
187 Marta Lichwa JiM-37-0101MJ/012023 pomorskie
188 Agata Osmólska- Czyż JiM-37-0109MJ/012023 pomorskie
189 Monika Szmit JiM-37-0142MJ/032023 mazowieckie
190 Małgorzata Pysiewicz JiM-37-0137MJ/032023 Centrum Rozwoju Krok po Kroku w Szczecinie zachodnio- pomorskie
191 Magdalena Tomaszczyk JiM-37-0143MJ/032023 dolnośląskie
192 Magdalena Torłop JiM-37-0144MJ/032023 wielkopolskie
193 Violetta Stasiak- Ogonowska JiM-37-0139MJ/032023 Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna CLiPP w Opolu opolskie
194 Sylwia Puścian JiM-37-0136MJ/032023 lubelskie
195 Matylda Borowska JiM-37-0120MJ/032023 małopolskie
196 Justyna Smojlik JiM-37-0138MJ/032023 podlaskie
197 Monika Kopeć JiM-37-0128MJ/032023 śląskie
198 Anna Materlak JiM-37-0133MJ/032023 dolnośląskie
199 Anna Iglińska- Gniady JiM-37-0125MJ/032023 małopolskie
200 Agnieszka Gajdemska- Koguciuk JiM-37-0124MJ/032023 Progres Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka i Rodziny- Warszawa mazowieckie
201 Agnieszka Grądzka JiM-37-0095MJ/012023 Progres Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka i Rodziny- Warszawa warmińsko- mazurskie
202 Iwna Surówka JiM-37-0141MJ/032023 małopolskie
203 Aneta Ucieszyńska JiM-37-0242PS/102022 Pracownia Psychologiczna Dla Ciebie w Mińsku Mazowieckim mazowieckie
204 Anna Lis JiM-37-0131MJ/032023 małopolskie
205 Edyta Zarzeczna JiM-37-0147MJ/032023 zachodniopomorskie
206 Joanna Surmiak JiM-37-0140MJ/032023 małopolskie
207 Magdalena Maria Baranowska JiM-37-0150MJ/052023 warmińsko- mazurskie
208 Katarzyna Guguła JiM-37-0158MJ/052023 małopolskie
209 Ewa Kalus- Juchner JiM-37-0162MJ/052023 łódzkie
210 Maciej Sztencel JiM-37-0179MJ/052023 śląskie
211 Agnieszka Jurga JiM-37-0161MJ/052023 śląskie
212 Agnieszka Marciniak JiM-37-0166MJ/052023 wielkopolskie
213 Agnieszka Wójcik JiM-37-0176MJ/052023 śląskie
214 Agnieszka Caban JiM-37-0153MJ/052023 mazowieckie
215 Marta Gawęda JiM-37-0156MJ/052023 śląskie
216 Maria Żmuda- Wąchała JiM-37-0178MJ/052023 Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Rabce- Zdroju                                           Centrum Psychoterapii i Rozwoju Równowaga w Naprawie małopolskie
217 Magdalena Jackowska JiM-37-0159MJ/052023 śląskie
218 Agnieszka Kańczukowska-Stadnik JiM-37-0189MJ/092023 wielkopolskie
219 Karolina Dyrda JiM-37-0186MJ/092023 mazowieckie
220 Agata Śmiłowicz- Osińska JiM-37-0203MJ/092023 wielkopolskie
221 Grażyna Ledzińska JiM-37-0192MJ/092023 kujawsko- pomorskie
222 Marta Niedziółka JiM-37-0197MJ/092023 lubelskie
223 Ewa Pocięgiel JiM-37-0199MJ/092023
Gabinet Terapeutyczny
Pracownia Edukacyjna
ul. Legionów Polskich 36b
43-100 Tychy
śląskie
224 Kacper Grochocki JiM-37-0207MJ/092023
małopolskie
225 Marta Furman JiM-37-0188MJ/092023
małopolskie
226 Monika Czaja JiM-37-0184MJ/092023
świętokrzyskie
227 Urszula Strzelczyk-Raduli JiM-37-0201MJ/092023
Pomoc Psychologiczno-Pedagogiczna dr n. hum. Urszula Strzelczyk-Raduli Kędzierzyn-Koźle
opolskie
228 Paulina Turowska JiM-37-0204MJ/092023
mazowieckie
229 Alicja Jesioniowska JiM-48-0022MM/102023
mazowieckie
230 Karina Herian JiM-48-0021MM/102023
małopolskie
231 Monika Kromolan JiM-37–0065PS/092021 SALUS Centrum Rozwoju i Terapii
ul. Derkacza 17 44-122 Gliwice
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Błękitny Domek
ul. Derkacza 17
44-122 Gliwice
śląskie
232 Olga Skrzypkowiak JiM-48-0027MM/102023 mazowieckie
233 Agnieszka Piotrowiak JiM-37-0208MJ/092023 śląskie
234 Anna Wojciechowska JiM-37-0206MJ/092023 śląskie
235 Wioletta Obidzińska JiM-37-0228MJ/102023 LogoMedic        Poradnia Specjalistyczno Logopedyczna                                    Apartamenty Preludium Fryderyka Chopina 9/4u                            07-200 Wyszków mazowieckie
236 Danuta Gajtupen JiM-37-0213MJ/102023 wielkopolskie
237 Anna Banasiewicz JiM-37-0211MJ/102023 mazowieckie
238 Agnieszka Jankowska JiM-37-0216MJ/102023 warmińsko- mazurskie
239 Barbara Zegler JiM-37-0236MJ/102023 warmińsko- mazurskie
240 Katarzyna Kwiatkowska – Zduńczyk JiM-37-0223MJ/102023 mazowieckie
241 Patrycja Walczyk JiM-37-0205MJ/092023 małopolskie
242 Ilona Łaszczyńska JiM-37-0225MJ/102023 wielkopolskie
243 Joanna Majewska JiM-37-0226MJ/102023 mazowieckie
244 Katarzyna Kamińska JiM-37-0218MJ/102023 mazowieckie
245 Urszula Antonik JiM-37-0210MJ/102023 mazowieckie
246 Marta Turska JiM-37-0258AZ/112023 kujawsko- pomorskie
247 Anna Napadło- Kuczera JiM-37-0252AZ/112023 Gabinet Psychoterapii, Mediacji i Rozwoju

Zielona Góra

lubuskie
248 Beata Głownicka JiM-37-0242AZ/112023 wielkopolskie
249 Adrianna Marcinkowska JiM-37-0248AZ/112023 pomorskie
250 Katarzyna Klajn JiM-37-0246AZ/112023 mazowieckie
251 Joanna Wierzbicka JiM-37-0259AZ/112023 pomorskie
252 Sara Siomkajło JiM-37-0255AZ/112023 dolnośląskie
253 Magdalena Zakrzewska JiM-37-0264AZ/112023 kujawsko-pomorskie
254 Agata Woyciechowska JiM-37-0263AZ/112023 małopolskie
255 Ewelina Bieniek – Lorek JiM-37-0182MJ/092023 małopolskie
256 Piotr Nikołajuk – Stasiuk JiM-37-0284MJ/112023 podlaskie
257 Katarzyna Olechno JiM-37-0285MJ/112023 podlaskie
258 Karolina Kułak JiM-37-0222MJ/102023 podkarpackie
259 Beata Pukło JiM-37-0291MJ/112023 pomorskie
260 Magdalena Rybińska JiM-37-0318AZ/112023 łódzkie
261 Paulina Dobrowolska JiM-37-0299AZ/112023 dolnośląskie
262 Teresa Macioł JiM-37-0277MJ/112023 opolskie
263 Małgorzata Sobala JiM-37-0321AZ/112023 łódzkie
264 Agnieszka Gołębiewska – Wiącek JiM-37-0304AZ/112023 mazowieckie
265 Magdalena Gałeczka JiM-37-0302AZ/112023 śląskie
266 Adrianna Kasprzyk JiM-37-0306AZ/112023 pomorskie
267 Joanna Gniża JiM-37-0271MJ/112023 opolskie
268 Daria Dylag JiM-37-0300AZ/112023 pomorskie
269 Beata Szcześniak JiM-37-0293MJ/112023 małopolskie
270 Magdalena Wątrobińska JiM-37-0295MJ/112023 świętokrzyskie
271 Iwona Łapińska JiM-37-0276MJ/112023 podlaskie
272 Tomasz Kurzeja JiM-37-0326AZ/112023 dolnośląskie
273 Magdalena Olszewska JiM-37-0329AZ/112023 kujawsko-pomorskie
274 Emilia Waniowska JiM-37-0294MJ/112023 opolskie
275 Anna Przybysz JiM-37-0254AZ/112023 mazowieckie
276 Karolina Lasek JiM-37-0311AZ/112023 małopolskie
277 Katarzyna Luzar- Błaż JiM-37-0224MJ/102023 małopolskie
278 Katarzyna Gnatek JiM-48-0020MM/102023 dolnośląskie
279  Agnieszka Kowalczyk JiM-37-0247AZ/112023 wielkopolskie
280 Agnieszka Racis JiM-37-0111MJ/012023 warmińsko- mazurskie
281 Elżbieta Moryc JiM-37-0281MJ/112023 dolnośląskie
282 Małgorzata Kacperska JiM-37-0339MJ/022024 zachodniopomorskie
283 Małgorzata Czerwiec JiM-37-0332MJ/022024 dolnośląskie
284 Przemysław Derencz JiM-37-0333MJ/022024 mazowieckie
285 Agnieszka Nasiłowska JiM-37-0344MJ/022024 dolnośląskie
286 Dorota Stankiewicz JiM-37-0350MJ/022024 mazowieckie
287 Małgorzata Nicpoń JiM-37-0231PS/102022 łódzkie
288 Barbara Błażko JiM-37-0330MJ/022024 małopolskie
289 Martyna Zarzeczna JiM-37-0359MJ/022024 warmińsko- mazurskie
290 Beata Lisowska JiM-37-0371AZ/022024 Kryształowe Dzieci Centrum diagnozy i terapii autyzmu. Gdynia ul. Unruga 176 pomorskie
291 Hiacenta Kujawińska JiM-37-0365AZ/022024 śląskie
292 Kamila Leszczyńska JiM-37-0370AZ/022024 zachodniopomorskie
293 Monika Kuriata JiM-37-0369AZ/022024 pomorskie
294 Paulina Stolecka JiM-37-0382AZ/022024 zachodniopomorskie
295 Dominika Szyja JiM-37-0383AZ/022024 śląskie
296 Justyna Dziczkowska JiM-37-0335MJ/022024 zachodniopomorskie
297 Agnieszka Pieluszyńska JiM-37-0379AZ/022024 dolnośląskie
298 Anna Kamrowska JiM-37-0366AZ/022024 kujawsko- pomorskie
299 Justyna Mazur JiM-37-0343MJ/022024 opolskie
300 Marta Paulińska JiM-37-0376AZ/022024 zachodniopomorskie
301 Bogusława Patalan JiM-37-0375AZ/022024 zachodniopomorskie
302 Oliwia Kończak JiM-37-0367AZ/022024 dolnośląskie
303 Maja Błażkiewicz JiM-37-0361AZ/022024 zachodniopomorskie
304 Barbara Lisowska JiM-37-0372AZ/022024 świętokrzyskie
305 Kamila Wardyń JiM-37-0384AZ/022024 śląskie
306 Joanna Chylińska JiM-37-0391AZ/032024 pomorskie
307 Katarzyna Gil JiM-37-0394AZ/032024 dolnośląskie
308 Mariusz Gulczyński JiM-37-0395AZ/032024 Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Strzelinie. dolnośląskie
309 Joanna Skrzypacz-Najderek JiM-37-0408AZ/032024 lubuskie
310 Kamila Deskur JiM-37-0388AZ/032024 wielkopolskie
311 Lilianna Zagrodzka JiM-37-0414AZ/032024 mazowieckie
312 Karolina Wasiczek JiM-37-0412AZ/032024 mazowieckie
313 Agnieszka Nowakowska-Kwaśny JiM-37-0415AZ/032024 śląskie
314 Anna Olewińska JiM-37-0401AZ/032024 kujawsko-pomorskie
315 Marta Trzcińska JiM-37-0353MJ/022024 mazowieckie
316 Natalia Kalisiak JiM-37-0397AZ/032024 zachodniopomorskie
317 Anna Kurach JiM-37-0398AZ/032024 śląskie
318 Apolonia Domańska JiM-37-0393AZ/032024 mazowieckie
319 Dominika Kwaśniewska JiM-37-0418AZ/022024 podlaskie
320 Anna Tarasewicz- Ługowska JiM-37-0441MJ/032024 zachodniopomorskie
321 Agata Godycka JiM-37-0425MJ/032024 małopolskie
322 Aneta Żabińska JiM-37-0447MJ/032024 warmińsko- mazurskie
323 Magdalena Krukurka JiM-37-0432MJ/032024 podkarpackie
324 Anna Chmiel JiM-37-0420MJ/032024 wielkopolskie
325 Agnieszka Wużyńska JiM-37-0446MJ/032024 dolnośląskie
326 Sylwia Kuciej JiM-37-0416AZ/022024 warmińsko- mazurskie
327 Joanna Marczak JiM-37-0443MJ/032024 Centrum Easy Way Joanna Marczak Witaszyce wielkopolskie
328 Ewelina Bystrzanowska JiM-37-0390AZ/032024 dolnośląskie
329 Beata Wołyńska JiM-37-0445MJ/032024 mazowieckie
330 Viktorija Ivasko JiM-37-0426MJ/032024 pomorskie
331 Anna Paluszkiewicz JiM-37-0466AZ/042024 Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Kole wielkopolskie
332 Urszula Rudnicka JiM-37-0468AZ/042024 zachodniopomorskie
333 Dorota Skoczylas JiM-37-0469AZ/042024 dolnośląskie
334  Aleksandra Wojszczyn JiM-37-0474AZ/042024 dolnośląskie
335 Agnieszka Hankus JiM-37-0454AZ/042024 małopolskie
336  Wioletta Kuriata- Janiszewska JiM-37-0191MJ/092023 zachodnio-pomorskie
337 Jakub Praciak JiM-37-0467AZ/042024 opolskie
338 Ilona Mazek JiM-37-0461AZ/042024 wielkopolskie
339  Katarzyna  Kutek-Sładek JiM-37-0459AZ/042024 małopolskie
340 Agnieszka Morarska- Pasoń JiM-37-0463AZ/042024 małopolskie
341 Krzysztof Koj JiM-37-0458AZ/042024 śląskie
342 Kamila Wons JiM-37-0477AZ/042024 śląskie
343 Renata Mrozińska JiM-37-0464AZ/042024 Centrum Diagnozy i Terapii „Kotwica” Renata Mrozińska Poddębice łódzkie
344 Agnieszka Kasprzyk JiM-37-0429MJ/032024 wielkopolskie
345 Anna Wasielewska JiM-37-0487MJ/052024 łódzkie
346 Anna Kaczyńska JiM-37-0483MJ/052024 śląskie
347 Ania Brajczewska – Ziemba JiM-37-0481MJ/052024 Centrum Neurorozwoju i Neurotechnologii terapeutycznej i sportowej w Świdnicy dolnośląkie
348 Edyta Wawrzyniak JiM-37-0488MJ/052024 łódzkie

 

Jeśli chcesz zmienić swoje dane skontaktuj się z nami: ados2@jim.org

Osoba prowadząca
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam