KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Konie, lody i przeciąganie liny

Piękna pogoda, wyjątkowe miejsce, świetni ludzie – to musiało się udać! Za nami kolejny Piknik Rodzinny Klubu JiM drugi rok z rzędu w Stadninie Koni Huculskich – Madaje Stare. Odliczyło się na nim 150 osób! Dzieci z rodzicami, osoby dorosłe, wolontariusze, wspierający organizację imprezy terapeuci.

– Cieszę się, że jesteśmy wszyscy RAZEM – przywitał wszystkich Tomek Michałowicz, nasz prezes, otwierając piknik z Kasią Waliszek, koordynatorem Klubu JiM Łódź.

Na wszystkich gości czekały liczne atrakcje. Dzieci w towarzystwie Rodziców i wolontariuszy podziwiały uroki przyrody, głaskały konie, puszczały bańki i bawiły się na terenie stadniny. Na głodnych (nie tylko wrażeń) czekały smakołyki z grilla, świeże owoce i przekąski. Dodatkowe kalorie spaliliśmy podczas zabaw sportowych przygotowanych przez nauczycieli w-f ze Szkoły JiM, którzy wycisnęli z nas siódme poty! Na dzieci (i rodziców) czekał tor przeszkód z nagrodami, spacer po linie, skakanie na skakance i zabawy wstążką. Całość zwieńczyło przeciąganie liny, które okazało się najbardziej zaciętą konkurencją. Dla najmłodszych przygotowany został również spacer zagadek, podczas którego dzieciaki zbierały odznaki. Nie obyło się również bez malowania twarzy!

Kiedy wszystkich ogarnęło błogie lenistwo, rozbudziliśmy towarzystwo chłodną wodą, co w żaden sposób nie ostudziło entuzjazmu gości J Przyznajemy jednak, że panien z mokrą głową nie brakowało!

Dziękujemy, że mogliśmy spędzić tak cudowny czas razem! Ogromne podziękowania dla wszystkich Rodziców, zwłaszcza Tomasza Popiela, za szczególne zaangażowanie w przygotowanie Pikniku. Dziękujemy również wszystkim sponsorom – Piekarni Rodzinnej Podpora – Sebastian Podpora, Cukierni MAR.S – Mariusz Świerczewski, Firmie Panda – Hurt Sp.zoo, REN Sp. z o.o. – dystrybucja lodów i mrożonek, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Radomsku, Stadninie Koni Huculskich Madaje Stare – Beata i Sławomir Gut , Grupie Eurocash. Podziękowania należą się wszystkim wolontariuszkom, którzy wspaniale opiekowali się dziećmi!

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam