KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Koronawirus. W JiM działamy dla Was odpowiedzialnie

Sytuacja dotycząca rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 zmienia się bardzo szybko więc upewnijcie się, że jesteście na bieżąco, regularnie odwiedzając stronę www.gov.pl/koronawirus.

Bardzo zależy na Waszym bezpieczeństwie, dlatego stosujcie się do przestrzegania zaleceń Ministerstwa Zdrowia, Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Narodowego Funduszu Zdrowia i bazujcie na wiarygodnych źródłach informacji.

Do odwołania zawieszona jest działalność Warsztatów Terapii Zajęciowej – zgodnie z poleceniem Wojewody Łódzkiego.

Zawieszone są również terapie grupowe i indywidualne z dziećmi i osobami dorosłymi z autyzmem. Natomiast diagnozy medyczne prowadzone są przez lekarzy z zastosowaniem reżimu sanitarnego.

Podjęliśmy również decyzję o przełożeniu wszystkich planowanych szkoleń, działań i wydarzeń. Wrócimy do nich, kiedy minie zagrożenie.

Jednak pomimo odwołanych zajęć pozostajemy do Waszej dyspozycji i pomocy.

Poniżej podajemy kontakt do poszczególnych serwisów:

 • Nasza recepcja odbiera telefony bez zmian pod numerem: +48 42 643 46 70.
  Można również skontaktować się z nami pod adresem klinika@jim.org.
 • Jeżeli masz pytanie odnośnie diagnozy i terapii wypełnij i wyślij do nas formularz pod adresem https://jim.org/instytucje/klinika/.
 • Jeżeli chcesz uzyskać informacje o działalności naszych placówek terapeutyczno-edukacyjnych, podajemy Ci adresy kontaktowe: szkola@jim.orgprzedszkole@jim.org.
 • Jeżeli chcesz zapisać dziecko do szkoły JiM, wypełnij i wyślij do nas formularz na stronie https://jim.org/instytucje/szkoly/
 • Jeżeli chcesz zapisać dziecko do przedszkola JiM wypełnij i wyślij do nas formularz na stronie https://jim.org/instytucje/przedszkole/
 • Z Warsztatami Terapii Zajęciowej skontaktujesz się na emaila: wtz@jim.org oraz pod numerem telefonu 514 753 378 w godzinach 8:00 – 16:00.
 • Nasi subkontowicze uzyskają wszelkie informacje podczas dyżurów we wtorek w godzinach 12.00-15.00 oraz czwartek w godzinach 8.00-11.00, pod numerem telefonu +48 42 663 85 08 oraz mailem: subkonta@jim.orgInformujemy, że rozliczanie subkont odbywa się bez zakłóceń.
 • Jeżeli chcesz założyć subkonto wypełnij i wyślij do nas formularz, znajdziesz go na naszej stronie internetowej pod adresem https://jim.org/subkonta/rejestracja.
 • Darczyńców zapraszamy do kontaktu pod adresem: darczyncy@jim.org.
 • Naszych klubowiczów zapraszamy do kontaktu pod adresem klub@jim.org oraz na grupę na facebooku https://www.facebook.com/groups/KlubJiM/.
 • Jeżeli jesteś Klubowiczem i chcesz zgłosić swoją sprawę w ramach interwencji lub potrzebujesz porady prawnej, wypełnij i wyślij do nas formularz, znajdziesz go na naszej stronie internetowej pod adresem: https://jim.org/interwencje/.
 • Jeżeli chcesz uzyskać ogólne informacje dotyczące działań Fundacji, interwencji Klubu JiM, zadzwoń pod numer 517 795 467 w godzinach 8.00 – 16.00 od poniedziałku – do piątku.

Chcę pomóc. 

 • Jeżeli chcesz pomóc osobom z autyzmem i ich rodzicom w czasie pandemii, napisz do nas gdziekolwiek mieszkasz na email pomagam@jim.org lub zadzwoń pod numer telefonu 572 290 652 w godzinach 8 – 16
  od poniedziałku – do piątku.

Pomocy!

 • Jesteś rodzicem/opiekunem dziecka z autyzmem lub dorosłą osobą ze spektrum i potrzebujesz pomocy (np. w zrobieniu zakupów)? Napisz do nas mail na adres pomoc@jim.org lub zadzwoń pod numer 798 912 251
  w godzinach 8.00 – 16.00 od poniedziałku – do piątku. Pomożemy Ci, gdziekolwiek mieszkasz.

 

 

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam