KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Kto jest „Otwarty na autyzm”?

Dlaczego rozpoczęliśmy akcję „Otwarci na autyzm”? Przede wszystkim, żeby pokazać, jak ważna dla naszych dzieci jest ciągłość terapii oraz możliwość cieszenia się wakacjami, tak jak inni. Chcieliśmy powiedzieć, jak ciężko jest Rodzicom, którzy często są pozostawieni sami sobie na długie dwa miesiące. I udało nam się!

Podczas trwania akcji dołączyło do nas prawie 100 placówek z całej Polski, które w wakacje również były otwarte dla dzieci z autyzmem. Dostaliśmy od Was mnóstwo zdjęć, pokazujących jak spędzacie czas, nie tylko na terapii, ale podczas wycieczek, zajęć plastycznych czy wspólnej zabawy. Liczymy, że dzięki akcji „Otwarci na autyzm” w przyszłe wakacje znacznie więcej placówek otworzy się dla autystów i ich rodziców.

W akcji wzięło udział prawie 4000 Rodziców, którzy wspierali nasze działania. Otrzymaliśmy mnóstwo wiadomości, które pokazały jak ciężko jest Rodzicom dzieci z autyzmem podczas wakacyjnych miesięcy, jak często u ich dzieci pojawia się regres.

Wakacje się kończą, ale my nie ustajemy w działaniach! Przez cały rok tworzymy lepszy świat dla osób z autyzmem, nie tylko w wakacje!

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam