KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Lekcja Autyzm

Jak dołączyć?

Jeżeli jesteś placówką edukacyjną lub terapeutyczną, dołącz się do kwietniowych obchodów Dnia Świadomości Autyzmu! Zacznijmy edukację od najmłodszych lat. Dzięki pogłębianiu wiedzy i świadomości możemy wspólnie budować zrozumienie i akceptację dla osób w spektrum autyzmu.

Lekcja Autyzm

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 3 scenariusze lekcji skierowane do uczniów w różnym wieku. Zaplanujcie lekcję w okolicach 2 kwietnia i pokażcie swoje wsparcie dla osób autystycznych. Wspólnie budujmy świat przyjazny dla wszystkich!

Pobierz przygotowane materiały.

Podziel się zdjęciami z Lekcji Autyzm

Wszystkie placówki, które zaangażują się w Lekcję Autyzm, mogą podzielić się swoją fotorelacją. Zdjęcia prosimy wysłać na adres komunikacja@jim.org, a my stworzymy z nich wyjątkową galerię!

Pokażcie, że jesteście z nami!

Pobierz materiały reklamowe!

Dołącz do akcji Rodzicu!

Ty też możesz się zaangażować! Dzień Świadomości Autyzmu to okazja do pogłębiania wiedzy na temat spektrum u jak największej liczby osób. Mówiąc głośno o autyzmie zwiększamy tolerancję wśród społeczeństwa. Niech jak najwięcej osób w Twoim mieście dowie się o tym 2 kwietnia!

W jaki sposób możesz pomóc?

  • Poinformuj zaprzyjaźnioną placówkę edukacyjną lub terapeutyczną o możliwości pobrania bezpłatnych materiałów do przeprowadzenia Lekcji Autyzm.
  • Pobierz materiały dla nauczyciela i przedstaw w zaprzyjaźnionej placówce edukacyjnej lub terapeutycznej.
  • Zgłoś placówkę do udziału w akcji wysyłając jej dane kontaktowe na adres
    komunikacja@jim.org

Zaangażuj swoją placówkę edukacyjną

Wiele dzieci i rodziców nie wie, czym dokładnie jest spektrum autyzmu. Niewiedza rodzi nietolerancję i brak zrozumienia. Dlatego przygotowaliśmy Lekcję Autyzm oraz scenariusze dla uczniów w każdym wieku, dzięki czemu wspólnie z nami mogą obchodzić Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Powiedz o tym nauczycielom i terapeutom!

Pobierz materiały reklamowe!
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam