Lena Hojdys

Numer dziecka #3081
Rok urodzenia 2010
Miejscowość Wrocław
Schorzenie Zespół Aspergera

Hej to ja Lenka, mam 10 lat.
Jestem dzieckiem ze spetktrum autyzmu /Zespół Aspergera/ ale bardzo dzielnie walcze, żeby żyć tak jak Wy.
Muszę pracować więcej niź moi rówieśnicy, ale wcale mnie to nie zniechęca, mam mnóstwo zapału do pracy. Bardzo lubę prace plastyczne I zajęcia komputerowe. Jestem też bardzo muzykalna. Niestety, mam problemy z pracą w grupie I przestrzeganiem zasad. Nie potrafię przystosować się do innych, wszystko chcę robić " po swojemu". Często nie radze sobie z emocjami i w trudnych chwilach reaguję
krzykiem I płaczem. Kiedy rano mama budzi mnie do szkoły, wstaje I chodz jest mi ciężko opanować napływające myśli I szarpiące mną emocje, każdego dnia mocuje się z nimi po to, by wygrać kolejny etap. Wysiedzieć w ławce, napisać, przeczytać, zatańczyc, zaśpiewać... To wszystko - to niby nic...A dla mnie tak wiele.

Dzieki dobrym ludzią, spelniają się moje marzenia. Możesz podarowac mi terapie, która jest jedyną szansą na samodzielność w przyszłości. Twoje wsparcie może zmienic moje życie na lepsze.

Dzieci ze spektrum autyzmu mierzą się z innymi wyzwaniami niż ich rówieśnicy. Często nie są w stanie samodzielnie funkcjonować i odnaleźć się w otaczającym ich świecie. Dlatego potrzebują pomocy. Potrzebują terapii, która da im szansę na samodzielne i szczęśliwe życie.

Wpisz w PIT KRS FUNDACJI JiM0000127075

W rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY wpisz#3081 Lena Hojdys

ZaznaczWyrażam zgodę

lub

Wpłać darowiznę na konto23 1030 1508 0000 0008 1718 0035

Z dopiskiem#3081 Lena Hojdys