KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Radosław Bajak

Numer dziecka #4403
Rok urodzenia 2010
Miejscowość Kraków
Schorzenie autyzm

U Radka w wieku trzech lat zdiagnozowano wczesnodziecięcy głęboki autyzm – schorzenie powodujące całkowite zaburzenia rozwoju. W wyniku czego, u syna wystąpiły trudności z komunikowaniem się, wyrażaniem potrzeb, autoagresja i przede wszystkim problemy z interakcją społeczną. Każda zmiana powodowała w nim lęk i nierzadko ataki histerii. Typowym dla autyzmu są nieprawidłowości w funkcjonowaniu zmysłów – w tym przypadku – nadwrażliwość słuchu oraz niedowrażliwość dotyku. Dzięki zastosowaniu szeregu zajęć terapeutycznych,
obejmujących między innymi terapię behawioralną, logopedyczną, psychologiczno – pedagogiczną oraz wczesnego wspomagania rozwoju, muzykoterapii czy hipoterapii, stan Radka uległ poprawie. Po ukończeniu przedszkola, zmieniliśmy miejsce zamieszkania. Duże miasto miało umożliwić dostępność różnych form terapii, jak również kształcenia.
Obecnie Radek uczęszcza do trzeciej klasy szkoły podstawowej, gdzie wykazuje ogromny potencjał. Jest wesołym dzieckiem, uwielbia pływać i przejawia zdolności manualne. Interesuje się historią i marzy o karierze konstruktora ☺ Jednak bez odpowiednich form wsparcia (asystenta, zajęć psychologicznych, treningu umiejętności społecznych czy dogo- i hipoterapii) traci szansę na „normalne” funkcjonowanie w społeczeństwie. Umożliwienie synowi wszystkich niezbędnych form aktywności terapeutycznej wiąże się z wysokimi kosztami, które niestety w dłuższej perspektywie czasu przekraczają moje możliwości finansowe. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc. Dzięki Waszemu wsparciu Radek może wygrać nierówną walkę o normalność, a przede wszystkim o swoją przyszłość i samodzielne życie.

Zostań naszym Aniołem ;)

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!
~Magdalena i Radek

Wpisz w PIT KRS FUNDACJI JiM0000127075

W rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY wpisz#4403 Radosław Bajak

ZaznaczWyrażam zgodę

lub

Wpłać darowiznę na konto23 1030 1508 0000 0008 1718 0035

Z dopiskiem#4403 Radosław Bajak