KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Radosny taniec, czyli Polska na niebiesko


Rodzice dzieci niepełnosprawnych czasem płaczą, załamują ręce, podnoszą je jakby obwiniali los. Czasem czują złość, a nawet gniew. JiMowym rodzicom też to się zdarza. Ale w Światowy Dzień Świadomości Autyzmu radośnie
tańczymy

2 kwietnia ludzie na całym świecie robią wiele, by nieść wiedzę na temat autyzmu. Że autyzm, to ogromny problem społeczny. Że diagnozuje się go już u 1 dziecka na 100. Że wczesna diagnoza i i konsekwenta terapia mogą skutecznie pomóc. Że nasze dzieci mają prawo do leczenia, edukacji. Prawo do pracy!

JiM także w tym roku daje z siebie wszystko. W pięciu miastach Polski stanie ogromna JiMowa żarówa z napisem 1/100 (już u 1 dziecka na 100 diagnozuje się autyzm). Wokół niej zgromadzą się JiMowi rodzice, ich znajomi i przyjaciele, terapeuci, wolontariusze oraz wszyscy fani JiM. Razem damy taki show, że wszystkim szczęki opadną!

Oczy wszystkich będą zwrócone na nas. Nie będziemy załamywać rąk, nie będziemy płakać. Pokażemy, że rodzic dziecka z autyzmem jest pogodny i uśmiechnięty. Że można wychowywać niepełnosprawne dziecko i być szczęśliwym człowiekiem. Że autyzm, to nie koniec świata.

Będziemy radośnie tańczyć.

Niech JiM będzie z Wami!

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam