KROK 1/2

ZOBACZ, JAK MOŻESZ POMÓC

Dzieci z autyzmem, dzieci takie jak Krzyś ze zdjęcia, najczęściej nie mają szans na samodzielne życie. Potrzebują naszej pomocy. Potrzebują terapii.

Każda Twoja darowizna, sprawia, że możemy im taką bezpłatną opiekę podarować. Dlatego prosimy Cię pomóż i daj dzieciom szansę na diagnozę, dzięki której rozpoczną specjalistyczną terapię.

To dla nich początek drogi
do samodzielnego życia.

Prześlij darowiznę już teraz i spraw, że wiele dzieci takich jak Krzyś po raz pierwszy krzyknie „obecny!”. Bo to dzięki Darczyńcom takim jak Ty każdego dnia możemy otwierać Szkołę JiM dla naszych dzieci.

Wybierz sam jak najlepiej możesz pomóc i kliknij POMAGAM!

BARDZO DZIĘKUJEMY! 

 

Darowizna na rzecz Fundacji JiM
http://jim.org//pomoc-jednorazowa/podziekowanie-za-pomoc
31
64
91
komplet piktogramów do nauki podstawowych czynności
miejsce dla jednego dziecka w Przedszkolu JiM
godzina treningu umiejętności społecznych dla trójki dzieci z autyzmem

TAK,
CHCĘ POMÓC
/

KROK 2/2

O TOBIE

 

 

 

 

Administratorem danych jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji darowizny, a w przypadku wyrażenia zgody także w celu wysyłania informacji o działalności Fundacji. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, zaś w zakresie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail niezbędne do zrealizowana darowizny.  Więcej informacji tutaj

 

 

FUNDACJA JiM
UL. TATRZAŃSKA 105
93-279 ŁODŹ, POLAND
TEL. +48 42 643 46 70 

 
DLA DARCZYŃCÓW: darczyncy@jim.org
BIURO ZARZĄDU: zarzad@jim.org
EDUKACJA JiM: sekretariat@jim.org
KLUB RODZICÓW: klubrodzicow@jim.org
KLINIKA JiM: klinika@jim.org
 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO  Z TYM CO SIĘ DZIEJE W JiM
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

Prosimy obliczyć 4 plus 6.

Administratorem danych jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji newslettera. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z newslettera.[nbspWięcej informacji tutaj

OBSERWUJ NAS NA:

KRS: 0000127075
NR KONTA: 03 1030 1999 7750 0000 5200 0000


Copyright Fundacja JiM

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.