KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Prezydent Autism-Europe w JiM!

Zsuzsanna Szilvasy, Prezydent Autism-Europe będzie gościem Fundacji JiM. Już w najbliższy poniedziałek odwiedzi Klinikę JiM. I poprowadzi warsztaty dla rodziców „Gdzie w autyzmie jestem ja?”. A we wtorek weźmie udział w spotkaniu dla liderów świata autyzmu Power of Leaders | Siła liderów.

Wizyta Zsuzsanny Szilvasy w Polsce to dla nas wyjątkowe i ważne wydarzenie. Prezydent Autism-Europe jest bardzo zaangażowana w sprawy zwiazane z sytuacją osób z autyzmem w całej Europie, walczy o ich prawa, a swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera organizacje działające dla ich dobra oraz dla dobra ich rodzin.
Na co dzień sama jest matką nastolatka z autyzmem.

W poniedziałek 14 września Zsuzsanny Szilvasy odwiedzi nas w Klinice JiM. Będziemy mieli okazję opowiedzieć o Fundacji JiM i pokazać, co wspaniałego dzieje się u nas każdego dnia.

Także tego dnia specjalnie dla rodziców Prezydent Autism-Europe poprowadzi w Łodzi warsztat „Gdzie w autyzmie jestem ja?”. Podczas warsztatu rodzice dowiedzą się między innymi jak w często trudnej codzienności z autyzmem znaleźć czas także dla siebie.

A już we wtorek podczas wydarzenia „Power of Leaders . Autism Help” z Zsuzanną Szilvasy spotkają się liderzy świata autyzmu w Polsce. Po to, by poznać się, zbudować trwałe relacje i korzystać z nich dla dobra osób z autyzmem w naszym kraju.

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam