AUTYZM. NIE TYLKO DZIECKO – ROZMOWA O RODZINIE
Wspólnota Domowa dla Dorosłych Osób z Autyzmem im. Arama Rybickiego
ul. Malczewskiego 133
80-112 Gdańsk
07.06.2019
17:00 - 19:00
Cena 30 PLN
Cena dla członków Klubu - 20 PLN

Jak troszczyć się o dziecko z autyzmem, nie rezygnując z własnego życia? Jak w tej sytuacji pracować, kochać, przyjaźnić się, być rodziną? Fundacja JiM zaprasza na wykład  „Autyzm. Nie tylko dziecko” ze znanymi psychoterapeutami: Violettą Ambroziak- Krzysztofowicz i Jackiem Krzysztofowiczem, którzy na co dzień pracują z rodzicami dzieci z autyzmem.

Całe spotkanie poświęcone będzie codziennym problemom związanym z wychowaniem dzieci z autyzmem Prowadzący postarają się odpowiedzieć na najważniejsze i najtrudniejsze pytania, jakie na co dzień zadają sobie rodzice m.in. czy można i jak należy je usamodzielniać lub jak radzić sobie z lękiem, bólem, poczuciem winy, samotnością?

Szkolenie prowadzą
Wioletta Ambroziak-Krzysztofowicz Psychiatra dziecięcy, psychoterapeuta
Jacek Krzysztofowicz Psychoterapeuta
Formularz zgłoszeniowy
Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Ulica*
Miasto*
Kod pocztowy*
Ilość osób*
Wybierz kwotę
Chcę otrzymać rachunek
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, na potrzeby komunikacji związanej z Fundacją JiM. Administratorem danych zawartych w formularzu jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi, ul. Tatrzańska 105. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z działalnością Fundacją JiM. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne współpracy z Fundacją JiM
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam