SZKOLENIE – AUTYZM. TERAPIE OPARTE NA DOWODACH
Niepubliczny Tęczowy Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Nagórna 37
62-600 Koło
13.04.2019
9:00 - 13:00
Cena 150 PLN
Cena dla członków Klubu - 99 PLN

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom kursu aktualnej wiedzy o uznanych formach terapii osób ze spektrum autyzmu. Uczestnik uzyska wiedzę na temat zbierania informacji i metodologii wyboru terapii opartych na dowodach (sposoby selekcjonowania informacji, tworzenie wytycznych etc.), głównych zasad Evidence-Based Medicine, Evidence-Based Health Care oraz Evidence-Based Practice, hierarchii badań naukowych (przegląd systematyczny, metaanaliza, badania kohortowe etc.). Omówione zostaną także wszystkie metody uznane za skuteczne.

Szkolenie jest przeznaczone dla specjalistów różnych dziedzin pracujących z osobami ze spektrum autyzmu oraz innymi niepełnosprawnościami (terapeutów, psychologów, nauczycieli, lekarzy etc.) oraz rodziców i opiekunów osób z ASD.

Zagadnienia programowe:

  • Terapie oparte na dowodach (EBP)- czyli jakie?
  • Dlaczego EBP?
  • Interwencje behawioralne
  • Inne uznane metody terapii
  • Terapie nieustanowione- szansa czy zagrożenie?

Szkolenie prowadzi
lek. med. Paulina Szymańska
Formularz zgłoszeniowy
Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Ulica*
Miasto*
Kod pocztowy*
Ilość osób*
Wybierz kwotę
Chcę otrzymać rachunek
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, na potrzeby komunikacji związanej z Fundacją JiM. Administratorem danych zawartych w formularzu jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi, ul. Tatrzańska 105. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z działalnością Fundacją JiM. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne współpracy z Fundacją JiM
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam