KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996
SZKOLENIE ONLINE – Autyzm. Poznaj świat spektrum (30.09.2021)
Online
30.09.2021
15:00 - 19:00
Cena promocyjna Klub JiM do 31.07. - 69 PLN
Cena promocyjna do 31.07. - 119 PLN

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom kursu podstawowej wiedzy o zaburzeniach ze spektrum autyzmu. Uczestnik szkolenia uzyska informacje dotyczące specyfiki funkcjonowania osób ze spektrum autyzmu, związku przyczynowego między różnymi zaburzeniami, a codziennym funkcjonowaniem. Omówiony zostanie także przebieg procesu diagnostycznego, narzędzie pomocnicze ADOS-2. Uczestnik pozyska także wiedzę w obszarze wspierania uczniów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w szkole masowej, roli rodziny w codziennym wspieraniu osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz zasadach współpracy z rodzicami i opiekunami.

Szkolenie jest przeznaczone dla specjalistów różnych dziedzin pracujących z osobami ze spektrum autyzmu (terapeutów, psychologów, nauczycieli, lekarzy etc.) oraz ich rodziców i opiekunów.

Zagadnienia programowe:

  • Charakterystyka dziecka z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD)
  • Kryteria diagnostyczne i proces diagnozy
  • Ustanowione metody terapii autyzmu
  • Tworzenie środowiska terapeutycznego
  • Skuteczne wspieranie osoby z ASD w placówce
  • Współpraca z rodzicami

Wszyscy uczestnicy (osoby zalogowane) otrzymają imienne zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe.

Szkolenie nie będzie nagrywane, zapoznanie się z jego treścią jest możliwe wyłącznie w opcji “na żywo” w czasie trwania szkolenia. 

 

Szkolenie prowadzi
Magda Piórkowska Terapeuta w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Wykładowca Psychologii, Doktorantka Psychologii na Uniwersytecie SWPS.
Formularz zgłoszeniowy
Imię*
Nazwisko*
Adres e-mail*
Telefon*
Ulica*
Miasto*
Kod pocztowy*
Ilość osób*
Wybierz kwotę
Chcę otrzymać rachunek.
Zaznacz wszystkie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, na potrzeby komunikacji związanej z Fundacją JiM. Administratorem danych zawartych w formularzu jest Fundacja JiM z siedzibą w Łodzi, ul. Tatrzańska 105. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z działalnością Fundacją JiM. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne współpracy z Fundacją JiM.
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu.
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam