KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996
SZKOLENIE ONLINE. Komunikacja – rozwijanie umiejętności mowy dzieci autystycznych, czyli od wokalizacji do rozmowy. (27.08.2022 r.)
Online
27.08.2022
09:00 - 15:00
Klub JiM z rabatem 10% - 332 PLN
Pozostali z rabatem dzięki darczyńcom - 369 PLN

Celem szkolenia jest przedstawienie wybranych metod pracy z dziećmi na różnym poziomie umiejętności komunikacyjnych. Uczestnicy poznają zarówno metody rozwijania pierwszych wokalizacji i pierwszych próśb, jak i rozwijania umiejętności potrzebnych do prowadzenia rozmowy i odpowiadania na złożone pytania. 

Szkolenie przeznaczone jest dla specjalistów pracujących nad rozwojem umiejętności komunikacyjnych dzieci w spektrum autyzmu.

Zagadnienia programowe:

  1. Trudności w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych dzieci w spektrum autyzmu.
  2. Funkcjonalne podejście do umiejętności językowych.
  3. Wywoływanie wokalizacji.
  4. Uczenie umiejętności proszenia – sekwencja nabywania umiejętności związanych z prośbami.
  5. Uczenie nazywania – nauka do płynności.
  6. Wprowadzenie do rozmowy – uczenie elastycznego reagowania.

Wszyscy uczestnicy (osoby zalogowane) otrzymają imienne zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe.

Szkolenie nie będzie nagrywane, zapoznanie się z jego treścią będzie możliwe wyłącznie w opcji “na żywo” w czasie trwania szkolenia.

Link do szkolenia zostanie do Państwa wysłany dzień przed wydarzeniem.

 

Szkolenie prowadzi
Marta Sierocka-Rogala Certyfikowany analityk zachowania (BCBA), logopeda, oligofrenopedagog, superwizor BCBA i PLTB, wykładowca akademicki. Tworzy i nadzoruje specjalistyczne programy terapeutyczne, szukając coraz efektywniejszych metod pracy. Jej zainteresowania badawcze to nabywanie i rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i językowych dzieci autystycznych.
Formularz zgłoszeniowy
Imię*
Nazwisko*
Adres e-mail*
Telefon*
Ulica*
Miasto*
Kod pocztowy*
Ilość osób*
Wybierz kwotę
Chcę otrzymać rachunek.
Zaznacz wszystkie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, na potrzeby komunikacji związanej z Fundacją JiM. Administratorem danych zawartych w formularzu jest Fundacja JiM z siedzibą w Łodzi, ul. Tatrzańska 105. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z działalnością Fundacją JiM. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne współpracy z Fundacją JiM.
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu.
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam