SZKOLENIE ONLINE – SEKSUALNOŚĆ OSÓB ZE SPEKTRUM AUTYZMU III termin
Online
30.05.2020
10:00 - 14:00
Cena Cena standardowa - 139 PLN
Cena promocyjna do 27.05. - 119 PLN
Cena Klub JiM - 79 PLN
Cena Klub JiM promocyjna do 27.05. - 59 PLN

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników kursu do pracy z osobami z autyzmem i innymi niepełnosprawnościami w obszarze seksualności.

Czym jest seksualność? Jak przebiega prawidłowy rozwój psychoseksualny człowieka w okresie dzieciństwa, dojrzewania i dorosłości? Jakie różnice pojawiają się w rozwoju psychoseksualnym u osób z autyzmem i innymi niepełnosprawnościami? Jak wspierać rozwój psychoseksualny osób ze spektrum autyzmu i innymi niepełnosprawnościami? Jak pracować nad trudnymi zachowaniami o charakterze seksualnym? Jak edukować osoby z autyzmem i innymi niepełnosprawnościami w obszarze seksualności? Uczestnik szkolenia uzyska odpowiedzi na te i inne pytania z zakresu seksualności osób ze spektrum autyzmu.

Szkolenie jest przeznaczone dla rodziców i opiekunów osób ze spektrum autyzmu i innymi niepełnosprawnościami, specjalistów różnych dziedzin pracujących z osobami ze spektrum autyzmu oraz innymi niepełnosprawnościami (terapeutów, psychologów, nauczycieli, lekarzy etc.) oraz studentów.

Zagadnienia programowe:

  • Seksualność i edukacja seksualna – definicje, a praktyka
  • Rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży
  • Autyzm a seksualność
  • Normy w seksuologii
  • Trudne zachowania o charakterze seksualnym
  • Przemoc seksualna
  • Współpraca z rodzicami i specjalistami

TERMIN REALIZACJI SZKOLENIA:

30.05.2020 r. 10:00 – 14:00

 

Specjalna promocja!

Zapisując się na szkolenie zyskasz możliwość kupna książki „Mam autyzm. Mam seksualność. I co dalej?” w specjalnej cenie. Cena dla członków Klubu JiM wynosi 35 zł, a dla pozostałych uczestników szkolenia 45 zł. Po zapisie poinformuj nas mailowo o chęci zakupu na adres szkolenia@jim.org. Regularna cena książki to 69 zł.

Nie zwlekaj, zapisz się na szkolenie już dziś i skorzystaj z okazji!

Zapisy na to szkolenie rozpoczną się 22 maja 2020 r.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail szkolenia@jim.org

Szkolenie prowadzi
Marta Ziętal psycholog, psychoterapeuta, trener, edukatorka seksualna
Formularz zgłoszeniowy
Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Ulica*
Miasto*
Kod pocztowy*
Ilość osób*
Wybierz kwotę
Chcę otrzymać rachunek
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, na potrzeby komunikacji związanej z Fundacją JiM. Administratorem danych zawartych w formularzu jest Fundacja JiM z siedzibą w Łodzi, ul. Tatrzańska 105. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z działalnością Fundacją JiM. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne współpracy z Fundacją JiM
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam