KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996
SZKOLENIE ONLINE – Specyficzne zachowania – rozpoznawanie i efektywne reagowanie. (02.06.2022r.)
Online
02.06.2022
17:00 - 21:00
Klub JiM z rabatem 10% - 124 PLN
Pozostali z rabatem dzięki darczyńcom - 138 PLN

Szkolenie przeznaczone jest dla specjalistów pracujących z osobami w spektrum autyzmu (terapeutów, terapeutów zajęciowych, psychologów, nauczycieli, wychowawców, pedagogów szkolnych, pracowników przedszkoli,  logopedów, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, lekarzy etc.) oraz studentów – przygotowujących się do pracy z dziećmi z trudnościami społecznymi.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z wiadomościami dotyczącymi przyczyn i funkcji specyficznych zachowań oraz sposobów postępowania w przypadku ich wystąpienia. Szkolenie przygotowuje do pracy nad specyficznymi zachowaniami od analizy przyczyn po efektywny model interwencji.

Program szkolenia:

  • Wprowadzenie w tematykę specyficznych zachowań- definicja.
  • Jak podejście behawioralne może nam pomóc w rozumieniu specyficznych zachowań?
  • Analiza specyficznych zachowań w oparciu o wybrane kwestionariusze.
  • Tworzenie programów pracy nad specyficznymi zachowaniami – indywidualne przypadki uczestników szkolenia.
  • Analiza wybranych studium przypadku.
  • Q&A i dyskusja.

 

Szkolenie nie będzie nagrywane, zapoznanie się z jego treścią będzie możliwe wyłącznie w opcji “na żywo” w czasie trwania szkolenia.

Po ukończeniu szkolenia zalogowani uczestnicy dostaną imienne zaświadczenia.

Link do szkolenia zostanie do Państwa wysłany dzień przed wydarzeniem.

Szkolenie prowadzi
Magdalena Markowska Psycholog, nauczyciel, wykładowca akademicki. Podyplomowy psycholog kliniczny i specjalista wczesnej edukacji specjalnej. Publikuje prace naukowe o tematyce związanej z edukacją włączającą i integracyjną. Zajmuje się rozpoznawaniem autyzmu we wczesnym dzieciństwie oraz terapią dzieci i młodzieży. Specjalizuje się w pracy nad specyficznymi zachowaniami. Prowadzi prywatną praktykę psychologiczną w zakresie: rozpoznawania autyzmu, ADHD, zaburzeń rozwojowych, trudności emocjonalnych (lęki, depresja), zaburzeń psychosomatycznych (bóle brzucha, tiki), trudności społecznych.
Formularz zgłoszeniowy
Imię*
Nazwisko*
Adres e-mail*
Telefon*
Ulica*
Miasto*
Kod pocztowy*
Ilość osób*
Wybierz kwotę
Chcę otrzymać rachunek.
Zaznacz wszystkie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, na potrzeby komunikacji związanej z Fundacją JiM. Administratorem danych zawartych w formularzu jest Fundacja JiM z siedzibą w Łodzi, ul. Tatrzańska 105. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z działalnością Fundacją JiM. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne współpracy z Fundacją JiM.
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu.
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam