KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996
SZKOLENIE ONLINE – Teorie oparte na dowodach. Jak wybrać właściwą terapię? (30.06.2022r.) – REKRUTACJA ZAKOŃCZONA.
Online
22.06.2022
17:00 - 21:00
Klub JiM z rabatem 10% - 124 PLN
Pozostali z rabatem dzięki darczyńcom - 138 PLN

Szkolenie przeznaczone jest dla specjalistów pracujących z osobami w spektrum autyzmu (terapeutów, terapeutów zajęciowych, psychologów, nauczycieli, wychowawców, pedagogów szkolnych, pracowników przedszkoli,  logopedów, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, lekarzy etc.) oraz studentów – przygotowujących się do pracy z dziećmi z trudnościami społecznymi.

Celem szkolenia jest omówienie terapii wykorzystywanych w pracy z osobami z ASD ze szczególnym uwzględnieniem efektywnych, udowodnionych naukowo technik i metod. Przekazane na szkoleniu informacje mają pomóc usystematyzować wiedzę na temat dostępnych terapii wykorzystywanych w pracy z osobami z ASD.

Program szkolenia:

  • Praktyka oparta na dowodach – wprowadzenie (Evidence-Based Practice).
  • Prezentacja założeń zintegrowanego modelu terapii autyzmu opartego na dowodach – model National Professional Development Center on Autism Spectrum Disorders (NPDC).
  • Przegląd wybranych metod i technik opartych na dowodach.
  • Eklektyzm nurtów terapeutycznych – szansa czy zagrożenie?
  • Sesja Q&A – dyskusja.

Szkolenie nie będzie nagrywane, zapoznanie się z jego treścią będzie możliwe wyłącznie w opcji “na żywo” w czasie trwania szkolenia.

Po ukończeniu szkolenia zalogowani uczestnicy dostaną imienne zaświadczenia.

Link do szkolenia zostanie do Państwa wysłany dzień przed wydarzeniem.

 

Szkolenie prowadzi
Magdalena Markowska Psycholog, nauczyciel, wykładowca akademicki. Podyplomowy psycholog kliniczny i specjalista wczesnej edukacji specjalnej. Publikuje prace naukowe o tematyce związanej z edukacją włączającą i integracyjną. Zajmuje się rozpoznawaniem autyzmu we wczesnym dzieciństwie oraz terapią dzieci i młodzieży. Specjalizuje się w pracy nad specyficznymi zachowaniami. Prowadzi prywatną praktykę psychologiczną w zakresie: rozpoznawania autyzmu, ADHD, zaburzeń rozwojowych, trudności emocjonalnych (lęki, depresja), zaburzeń psychosomatycznych (bóle brzucha, tiki), trudności społecznych.
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam