TECHNIKI SAZ W PRACY Z GRUPĄ – SZKOLENIE ONLINE
Online
28.11.2020
9:00 - 15:00
Cena standardowa - 299 PLN
Cena Klub JiM - 249 PLN

Celem szkolenia jest przekazanie Uczestnikom wiedzy umożliwiającej wykorzystywanie technik Stosowanej Analizy Zachowania do pracy z grupą / klasą specjalną.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które na co dzień zajmują się pracą z osobami z zaburzeniami rozwoju oraz z zaburzeniami zachowania (pracownicy placówek terapeutycznych, szkół i przedszkoli, poradni psychologicznych i pedagogicznych).

ZAGADNIENIA PROGRAMOWE:

  • pojęcie zachowania, edukacja z perspektywy Stosowanej Analizy Zachowania,
  • rozwijanie systemów motywacyjnych na zajęciach grupowych,
  • plany aktywności realizowane na terenie grupy,
  • kształtowanie kluczowych umiejętności,
  • sposoby uczenia.

Szkolenie prowadzi
mgr Katarzyna Hamerlak Oligofrenopedagog, Psycholog. Odbyła staż w Princeton Child Development Institute w USA. W latach 2015-2017 Ekspert MEN Europejskiej Agencji ds. Specjalnych Potrzeb i Edukacji Włączającej. Aktualnie superwizor behawioralny PLTB nr licencji 18/S/2013 w Społecznym Przedszkolu Integracyjnym Fundacji Czas Dzieciństwa. Od 2010 roku prowadzi szkolenia z zakresu Stosowanej Analizy Zachowania oraz efektywnego włączania dzieci ze spektrum autyzmu do grupy rówieśniczej.
Formularz zgłoszeniowy
Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Ulica*
Miasto*
Kod pocztowy*
Ilość osób*
Wybierz kwotę
Chcę otrzymać rachunek.
Zaznacz wszystkie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, na potrzeby komunikacji związanej z Fundacją JiM. Administratorem danych zawartych w formularzu jest Fundacja JiM z siedzibą w Łodzi, ul. Tatrzańska 105. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z działalnością Fundacją JiM. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne współpracy z Fundacją JiM.
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu.
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam