KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Szkolenie JiM w Twoim mieście!

Chcesz zgłębić wiedzę na temat autyzmu? Poznać metody terapii oparte na dowodach czy poznać świat spektrum? Weź udział w szkoleniu JiM! Co więcej, możesz je także zorganizować u siebie w mieście!

Budowanie świadomości autyzmu to bardzo ważny element naszych działań. Od lat staramy się szerzyć wiedzę na temat spektrum, poprzez kampanie społeczne, działania rodziców, a także organizację szkoleń, prowadzonych przez specjalistów. Potrzeba zwiększania wiedzy jest ogromna! Wszystkie organizowane przez nas szkolenia, cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zarówno terapeutów, jak i rodziców. Niestety, wiele osób nie mogło dotrzeć na organizowane przez nas szkolenia, ze względu na zbyt dużą odległość i ograniczony czas. Czas to zmienić! Budujmy świadomość autyzmu w całej Polsce!

Zorganizuj szkolenie w swoim mieście!

Teraz każdy może zorganizować szkolenie dotyczące autyzmu w dowolnym miejscu w Polsce. Wystarczy, że napiszesz na adres szkolenia@jim.org i wyrazisz chęć zorganizowania danego szkolenia! Fundacja JiM udzieli pełnego wsparcia i pomocy przy organizacji wydarzenia. Pomożemy przy naborze uczestników, organizując zapisy na szkolenie, dostarczymy gotowe umowy najmu lub użyczenia sali, a także zapewnimy potrzebne materiały i pomoce dydaktyczne.

W celu promocji wydarzenia, organizatorzy otrzymają od plakaty, które można rozwiesić w pobliskich instytucjach. Wiadomość o szkoleniu zostanie umieszczona na stronie internetowej i opublikowana w mediach społecznościowych, aby dowiedziało się o nim jak najwięcej osób!

Organizujemy szkolenia:

  • Edukacja seksualna osób ze spektrum autyzmu,
  • Autyzm – terapie oparte na dowodach,
  • Diagnozowanie zaburzeń ze spektrum autyzmu.
  • Autyzm – poznaj świat spektrum.

Szkolenia kierowane są głównie do rodziców dzieci z autyzmem, terapeutów i nauczycieli, studentów pedagogiki, a także wszystkich osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o autyzmie.

Nie czekaj! Napisz już dziś na szkolenia@jim.org

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam