KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

To była wspaniała Manifestacja Marzeń!

Są różne manifestacje. O podwyżki, o miejsca pracy, o prawa zwierząt…
A my zapraszamy Was na POKOJOWĄ i POZYTYWNĄ MANIFESTACJĘ MARZEŃ rodziców dzieci z autyzmem.

Gdzie i kiedy?

5.11, godz. 12:00, plac Grzybowski w Warszawie

Cel?

Chcemy opowiedzieć całemu światu o wyjątkowych marzeniach rodziców dzieci z autyzmem. Chcemy pokazać jak wiele jest takich marzeń. I jak wielu jest Was – wspaniałych rodziców i opiekunów. Chcemy razem z Wami poszukać Aniołów, które pomogą nam spełnić te marzenia. Dlatego już 5 listopada widzimy się w Warszawie! Tam, podczas MANIFESTACJI MARZEŃ, każdy z Was będzie mógł napisać swoje marzenie związane z Waszym dzieckiem, pokazać je całemu światu i wypowiedzieć je naprawdę głośno.

Dlaczego teraz?

Bo już niebawem odbędzie się PREMIERA PIERWSZEJ TELEWIZYJNEJ KAMPANII JiMa, w której rodzice dzieci z autyzmem, będą PO RAZ PIERWSZY, GŁOŚNO mówić o swoich marzeniach. Także z pomocą tej kampanii będziemy szukać Aniołów-Darczyńców, którzy otoczą stała opieką dzieci z Fundacji JiM.

Dlatego prosimy Was: zabierzcie swoje dzieci, zabierzcie babcie i dziadków, ciocie i wujków i, co najważniejsze, zabierzcie moc pozytywnej energii na MANIFESTACJĘ MARZEŃ W WARSZAWIE!

Do zobaczenia!

To była wspaniała POZYTYWNA MANIFESTACJA MARZEŃ rodziców dzieci z autyzmem.

Rodzice dzieci z Fundacji JiM pokazali całemu światu swoje największe pragnienia podczas POZYTYWNEJ MANIFESTACJI MARZEŃ w Warszawie. Tym wyjątkowym wydarzeniem rozpoczęliśmy ogólnopolską kampanię „ZOSTAŃ ANIOŁEM”. Były transparenty z marzeniami. Rodzice pisali je także wraz z dziećmi na kartonach. Każdy miał szansę pokazać to, o czym naprawdę marzy i wypowiedzieć swoje marzenie naprawdę głośno.

Niektórzy z nas marzą o wielkich pieniądzach, niektórzy o sławie, są tacy, którym marzy się jeszcze do tego władza. Marzenia rodziców dzieci z autyzmem są zupełnie inne. Oni marzą, aby ich dziecko miało choć jednego kolegę, żeby kiedyś powiedziało do nich mamo lub tato, żeby choć raz się do nich przytuliło. W Fundacji JiM codziennie słyszymy wiele takich marzeń, bo autyzm dotyka tysiące polskich rodzin. Dziś postanowiliśmy pokazać je całemu światu w Warszawie.

Potrafimy i chcemy te marzenia spełniać. Dlatego szukaliśmy Aniołów, wyjątkowych Aniołów dzieci z autyzmem, którym rozdawaliśmy najprawdziwsze anielskie skrzydła :). Aniołów-Darczyńców szukamy każdego dnia – to oni stale wspierają nasze dzieci. Nasza fundacja świadczy nieodpłatną pomoc dzieciom z autyzmem i ich rodzinom – dlatego wsparcie jest dla nas nieodzowne.

Każdy może zostać Aniołem-Darczyńcą i pomóc spełnić marzenia rodziców naszych dzieci.

Chcesz być Aniołem?

Wystarczy, że wejdziesz na www.jim.org/AniolyJiM i wypełnisz specjalną deklarację.
Dzięki Tobie otoczymy opieką kolejne dzieci.

Koniecznie zobacz zdjęcia z Manifestacji! Znajdziesz je w galerii poniżej:

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam