Badania UW, wypełnij ankietę!

Ankiety dla Rodziców, dla osób z ASD i specjalistów! Weź udział w projekcie badawczym Uniwersytetu Warszawskiego, finansowanego przez Komisję Europejską.

Liczba dzieci i dorosłych z autyzmem z roku na rok rośnie, jednak wciąż niewiele wiadomo na temat dostępnych form pomocy, usług diagnostycznych czy terapii. Problem ten dotyka nie tylko Polski, ale również innych krajów Unii Europejskiej. Wiemy, że potrzebne są zmiany, jednak aby mogły one wejść w życie, musimy dowiedzieć się więcej na temat sytuacji dzieci i osób dorosłych ze spektrum autyzmu.

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego wraz z ośrodkami naukowymi z 14 innych krajów Unii Europejskiej realizuje projekt badawczy, finansowany przez Komisję Europejską, dotyczący m.in. usług i świadczeń przeznaczonych dla osób dorosłych oraz diagnozy oraz wczesnej interwencji dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Wynikiem przeprowadzonych badań będą raporty zbiorcze z wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz raport dla Polski. Dzięki temu właściwe organy/instytucje będą mogły zaproponować zmiany, ułatwiające diagnozę i zwiększające zakres wsparcia dla dzieci i osób z autyzmem.

Dlatego serdecznie prosimy wszystkich o wypełnienie poniższych ankiet oraz rozpowszechnianie informacji o programie! Wszystkie odpowiedzi będą anonimowe, a wypełnienie całej ankiety zajmie od 10 do 30 minut!

Poniżej linki do ankiet:

ANKIETY DLA OSÓB DOROSŁYCH Z ASD

ANKIETY DLA RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW DOROSŁYCH OSÓB Z ASD

ANKIETY DLA SPECJALISTÓW PRACUJĄCYCH Z DOROSŁYMI OSOBAMI Z ASD

ANKIETY DLA RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW DZIECI Z ASD

ANKIETY DLA PROFESJONALISTÓW PRACUJĄCYCH Z DZIEĆMI Z ASD

Wróć

FUNDACJA JiM
UL. TATRZAŃSKA 105
93-279 ŁODŹ, POLAND
TEL. +48 42 643 46 70 

 
DLA DARCZYŃCÓW: darczyncy@jim.org
BIURO ZARZĄDU: zarzad@jim.org
EDUKACJA JiM: sekretariat@jim.org
KLUB RODZICÓW: klubrodzicow@jim.org
KLINIKA JiM: klinika@jim.org
 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO  Z TYM CO SIĘ DZIEJE W JiM
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

Prosimy obliczyć 8 plus 2.

Administratorem danych jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji newslettera. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z newslettera.[nbspWięcej informacji tutaj

OBSERWUJ NAS NA:

KRS: 0000127075
NR KONTA: 03 1030 1999 7750 0000 5200 0000


Copyright Fundacja JiM

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.