Przedszkole JiM - koniec rekrutacji

Wakacje trwają, ale w Fundacji JiM myślimy już o kolejnym roku szkolnym. Wiemy już, że we wrześniu zapełnimy wszystkie wolne miejsca w Przedszkolu, dlatego zamknęliśmy rekrutację. W Szkole JiM jest jeszcze kilka wolnych miejsc, również w nowo otwartej pierwszej klasie!

Szkoła i Przedszkole JiM to wyjątkowe miejsce, gdzie dzieci z autyzmem nie tylko się uczą, ale uczestniczą także w zajęciach terapeutycznych, nabywają umiejętności społeczne. W przyszłym roku szkolnym nie będzie inaczej. Wszyscy uczniowie będą mogli korzystać z dodatkowej terapii, a ich plan zajęć będzie jeszcze lepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Wszystkich Rodziców dzieci z autyzmem, którzy mają dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z Sekretariatem Szkoły i Przedszkola JiM pod numerem telefonu 42 643 46 70 lub na adres mailowy a.marcinkiewicz@jim.org

Wróć

FUNDACJA JiM
UL. TATRZAŃSKA 105
93-279 ŁODŹ, POLAND
TEL. +48 42 643 46 70 

 
DLA DARCZYŃCÓW: darczyncy@jim.org
BIURO ZARZĄDU: zarzad@jim.org
EDUKACJA JiM: sekretariat@jim.org
KLUB RODZICÓW: klubrodzicow@jim.org
KLINIKA JiM: klinika@jim.org
 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO  Z TYM CO SIĘ DZIEJE W JiM
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

Prosimy dodać 7 i 1.

Administratorem danych jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji newslettera. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z newslettera.[nbspWięcej informacji tutaj

OBSERWUJ NAS NA:

KRS: 0000127075
NR KONTA: 03 1030 1999 7750 0000 5200 0000


Copyright Fundacja JiM

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.