Trafiliście szóstkę!

Znamy już kwotę jaką darczyńcy przekazali Fundacji JiM w ramach rozliczenia jednego procenta podatku. Wciąż nie możemy w to uwierzyć! Padł kolejny rekord! Na konto Fundacji wypłynęło 6 270 000 zł! Dzięki tej kwocie będziemy mogli pomóc ponad 3 000 dzieci z całej Polski.

Środki z 1%trafią na Subkonta JiM i zostaną przeznaczone na bezpośrednią pomoc dla dzieci, w szczególności na działania terapeutyczne, leczenie i rehabilitację.

Zebranie tak dużej kwoty było możliwe dzięki bardzo aktywnej postawie rodziców, którzy odważnie i otwarcie zachęcali swoją rodzinę, przyjaciół i znajomych do przekazania 1% podatku.

W ubiegłym roku z tych pieniędzy Fundacja JiM sfinansowała ponad 2700 indywidualnych terapii, turnusów rehabilitacyjnych i pomocy terapeutycznych. 

Fundacja JiM wspiera rodziców w aktywnym zbieraniu! Każdy kto posiada Subkonto może skorzystać z bezpłatnych narzędzi takich jak plakaty, wizytówki i listy polecające. Doradzamy także w jaki sposób efektywnie pozyskiwać środki z jednego procenta podatku.

Podczas kampanii „Autyzm. Rodzice pytają”rodzice mogli zadawać pytania, na które odpowiedzieli im specjaliści. Wiele z nich dotyczyło sposobu skutecznego zbierania pieniędzy na subkonto.
Wszystkie filmy dotyczące aktywnego pozyskiwania środków z 1% można obejrzeć tutaj

Urząd Skarbowy przekaże szczegółowe dane odnośnie zebranych środków w połowie października, wtedy również rodzice dowiedzą się jaka dokładnie kwota wpłynęła na dane subkonto.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za przekazane wsparcie, a rodzicom gratulujemy, możecie być z siebie dumni!

 

 

Wróć

FUNDACJA JiM
UL. TATRZAŃSKA 105
93-279 ŁODŹ, POLAND
TEL. +48 42 643 46 70 

 
DLA DARCZYŃCÓW: darczyncy@jim.org
BIURO ZARZĄDU: zarzad@jim.org
EDUKACJA JiM: sekretariat@jim.org
KLUB RODZICÓW: klubrodzicow@jim.org
KLINIKA JiM: klinika@jim.org
 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO  Z TYM CO SIĘ DZIEJE W JiM
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

Jaka jest suma 3 i 7?

Administratorem danych jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji newslettera. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z newslettera.[nbspWięcej informacji tutaj

OBSERWUJ NAS NA:

KRS: 0000127075
NR KONTA: 03 1030 1999 7750 0000 5200 0000


Copyright Fundacja JiM

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.