KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

365 dni pomocy!

Grupa Bednarek wspiera dzieci z autyzmem z Fundacji JiM. W tym roku wydała wyjątkowy kalendarz. Wyjątkowy bo cały dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na pomoc dzieciom z autyzmem. Kalendarz to nie tylko realna pomoc, ale również 12 wyjątkowych zdjęć samochodów z oferty Grupy Bednarek.
Na fanów motoryzacji czeka dodatkowa gratka! Każdy kalendarz zostanie podpisany przez Macieja Wisławskiego
Przekaż darowiznę w wysokości 50 zł lub więcej i otrzymaj ten wyjątkowy kalendarz!

Imię
Nazwisko

Fundacja JiM

Fundacja JiM jest największą w Polsce fundacją niosącą pomoc dzieciom
z autyzmem. Fundacja walczy o lepszy świat dla nich, wpływając na rozwiązania prawne. Opiekuje się bezpośrednio ponad 7 000 dzieci z całej Polski, zapewniając i finansując niezbędną terapię oraz wspierając rodziców poprzez wiedzę szkolenia i pomoc prawną. Co roku, lekarze z Kliniki JiM diagnozują bezpłatnie kilkaset maluchów. Ponadto Fundacja prowadzi przedszkole i szkoły dla dzieci z autyzmem oraz wspiera osoby dorosłe. Tworzy kampanie społeczne niosące wiedzę o autyzmie, takie jak „Polska na Niebiesko”. 

Pomagam


Grupa Bednarek

Grupa Bednarek jest firmą, która już od 25 lat zapewnia szeroki wybór aut, dostarczając je klientom indywidualnym i przedsiębiorcom. W jej ofercie są takie marki jak: Volkswagen, SKODA, SEAT, Volkswagen Samochody Użytkowe, BMW i Mini. W czasie swojej obecności na rynku firma zbudowała ugruntowaną pozycję autoryzowanego dealera w 6 salonach w Polsce oraz eksperta w branży motoryzacyjnej.

Tak jak Grupa Bednarek – wspieraj dzieci z autyzmem
Pomagam