KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Zapraszamy na Festiwal OPP 2016

Są różne manifestacje. O podwyżki, o miejsca pracy, o prawa zwierząt…
A my zapraszamy Was na POKOJOWĄ i POZYTYWNĄ MANIFESTACJĘ MARZEŃ rodziców dzieci z autyzmem.

Gdzie i kiedy?

5.11, godz. 12:00, plac Grzybowski w Warszawie

Cel?

Chcemy opowiedzieć całemu światu o wyjątkowych marzeniach rodziców dzieci z autyzmem. Chcemy pokazać jak wiele jest takich marzeń. I jak wielu jest Was – wspaniałych rodziców i opiekunów. Chcemy razem z Wami poszukać Aniołów, które pomogą nam spełnić te marzenia. Dlatego już 5 listopada widzimy się w Warszawie! Tam, podczas MANIFESTACJI MARZEŃ, każdy z Was będzie mógł napisać swoje marzenie związane z Waszym dzieckiem, pokazać je całemu światu i wypowiedzieć je naprawdę głośno.

Dlaczego teraz?

Bo już niebawem odbędzie się PREMIERA PIERWSZEJ TELEWIZYJNEJ KAMPANII JiMa, w której rodzice dzieci z autyzmem, będą PO RAZ PIERWSZY, GŁOŚNO mówić o swoich marzeniach. Także z pomocą tej kampanii będziemy szukać Aniołów-Darczyńców, którzy otoczą stała opieką dzieci z Fundacji JiM.

Dlatego prosimy Was: zabierzcie swoje dzieci, zabierzcie babcie i dziadków, ciocie i wujków i, co najważniejsze, zabierzcie moc pozytywnej energii na MANIFESTACJĘ MARZEŃ W WARSZAWIE!

Do zobaczenia!

Już w niedzielę 7.02! Zapraszamy na wyjątkowy Festiwal OPP organizowany przez Fundację JiM.
Wspaniałe pokazy taneczne, widowiska muzyczne, pokaz szermierki – to jedne z wielu przygotowanych atrakcji,
które na Was czekają. Spotykamy się w niedzielę o 10.00 w łódzkiej Manufakturze.
Bądźcie tam z nami i wybierzcie organizację, której w tym roku przekażecie swój 1% podatku!

Planowane atrakcje:

  • Występy wokalisty i aktora Piotra Roguckiego (lider Coma), zespołu Hazard i Łódzkiej Grupy Gospel, pokazy tańca irlandzkiego w wykonaniu Feirin, a ponadto układy hip-hopowe i pokaz szermierki go-now – to wybrane atrakcje, jakie przygotowały lokalne organizacje pożytku publicznego (OPP) na nasz Festiwal.
  • W jego trakcie organizacje będą namawiały mieszkańców Łodzi, aby swój 1%
    z rocznego podatku przekazali fundacjom i stowarzyszeniom działającym w sąsiedztwie.
  • W godz. 12.30 – 13.00 – zaplanowano losowanie przez zaproszonych gości tej OPP,
    której przekażą swój 1% podatku.

Festiwal odbywać się będzie przez całą niedzielę (w godz. 10 – 21) w rotundzie galerii handlowej Manufaktury. W trakcie imprezy ponad 20 OPP z Łodzi i okolic pochwali się swoimi osiągnięciami, a także pokaże czym zajmuje się na co dzień, kogo i jak wspiera. Będziemy razem w ten sposób przekonywać mieszkańców Łodzi, że warto przekazać swój 1%

Organizacje pomagają na co dzień m.in., niepełnosprawnym, ciężko chorym, dzieciom z autyzmem, bezdomnym, prowadzą hospicja, tworzą rodzinne domy dziecka, wspierają niewidomych czy chorych na cukrzycę. Wszyscy uczestnicy festiwalu będą mieć przygotowane specjalne stoiska, gdzie chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Ponadto przez cały dzień na scenie odbywać się będą pokazy i występy.

O godz. 12.30, zaproszeni goście losować będą organizację pożytku publicznego, której przekażą swój 1% podatku. Do udziału w losowaniu zaproszono m.in. Hannę Zdanowską, prezydent Łodzi,  Marcela Szytenchelma, Magdalenę Michalak – dziennikarkę, prezenterkę TV, Mariusza Jakusa, aktora oraz muzyków grupy
Blue Cafe oraz Trabanda.

Serdecznie zapraszamy :)!

Szczegółowy plan Festiwalu do zobaczenia poniżej.

Zobacz także
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam