KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Program otwarci na autyzm

Otwarci na autyzm

PROGRAM OTWARCI NA AUTYZM

  • Chcesz zrobić coś dobrego dla innych?
  • Prowadzisz firmę i los osób autystycznych nie jest Ci obojętny?
  • A może chcesz pomóc i jednocześnie dotrzeć do nowych odbiorców?

W Fundacji JiM stawiamy na wspólne budowanie lepszego świata dla osób autystycznych. Taką możliwość mają również Firmy, które wspierają rodziny należące do Klubu JiM. Ty też możesz należeć do grona Przedsiębiorców “Otwartych na autyzm” poprzez zaoferowanie Klubowiczom zniżek na swoje produkty lub usługi.

POKAŻ, ŻE TWOJEJ FIRMIE ZALEŻY

W obecnych czasach nie wystarczy mieć dobrych produktów czy niskich cen, aby przyciągnąć zainteresowanie klienta. Konsumenci zdecydowanie częściej sięgają po marki, które są postrzegane jako przyjazne. Firmy podejmujące działania odpowiedzialne społecznie zwiększają swoją rozpoznawalność. Nie tylko wpływa to pozytywnie na ich wizerunek, ale także zwiększa lojalność klientów, którzy ufając danej Firmie i chętniej korzystają z jej usług.

DLACZEGO KLUB JiM?

Klub JiM łączy rodziny oraz bliskich i opiekunów osób autystycznych w całej Polsce. To ponad 5 000 osób, które wspierają się, radzą i wymieniają doświadczeniami. Dlatego tak ważne jest, aby zaistnieć w ich świadomości jako Firma przyjazna osobom z neurotrudnościami.
Wszyscy członkowie Klubu JiM są na bieżąco informowani o działaniach Fundacji. Również widomości o naszych Partnerach są aktualizowane i przekazywane całym rodzinom, zarówno drogą elektroniczną, jak i w tradycyjnych listach wysyłanych kilka razy w roku. Ty również możesz dotrzeć do tysięcy rodzin w całej Polsce!

CO ZYSKASZ JAKO PARTNER?

  • dotrzesz do ponad 5 tysięcy Członków Klubu JiM i ich rodzin oraz bliskich z informacją o swoich usługach (informacja o Partnerach znajdzie się w internetowym katalogu Partnerów oraz materiałach drukowanych)
  • uzyskasz materiały potwierdzające uczestnictwo w programie, wskazujące na Firmę odpowiedzialną społecznie i wrażliwą na potrzeby innych
  • będziesz mieć realny wpływ na poprawę jakości życia osób w spektrum autyzmu

ZOBACZ, KTO JUŻ DOŁĄCZYŁ DO „OTWARTYCH NA AUTYZM”

RAZEM STWÓRZMY LEPSZY ŚWIAT DLA OSÓB AUTYSTYCZNYCH!

ZOSTAŃ FIRMĄ OTWARTĄ NA AUTYZM!

↓ DOŁĄCZ DO PROGRAMU! ↓

DOŁĄCZ DO MIEJSC OTWARTYCH NA AUTYZM WYPEŁNIJ FORMULARZ, A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam