KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Program otwarci na autyzm

Otwarci na autyzm

PROGRAM OTWARCI NA AUTYZM

  • Pragniesz zrobić coś dobrego dla innych?
  • Prowadzisz firmę, a los osób z autyzmem nie jest Ci obojętny?
  • Chcesz pomóc, a jednocześnie dotrzeć do nowych odbiorców, którym Twoje usługi lub produkty ułatwią codzienne wyzwania?

W Fundacji JiM stawiamy na wspólne budowanie lepszego świata dla osób z autyzmem. Taką możliwość mają również Firmy, które wspierają rodziny należące do Klubu JiM.

Ty też możesz należeć do grona Przedsiębiorców “Otwartych na autyzm” wspierających tysiące polskich rodzin w niełatwej drodze przez codzienność, poprzez zaoferowanie im zniżek na swoje produkty lub usługi.

BĄDŹ FIRMĄ LEPSZĄ OD INNYCH

W obecnym świecie nie wystarczy już tylko mieć dobrych produktów czy niskich cen, aby przyciągnąć uwagę Klienta. Konsumenci zdecydowanie częściej sięgają po marki, które są postrzegane, jako przyjazne. Firmy podejmujące działania odpowiedzialne społecznie zwiększają swoją rozpoznawalność. Nie tylko wpływa to pozytywnie na ich wizerunek, ale także zwiększa lojalność Klientów, którzy ufając danej Firmie i chętniej korzystają z jej usług.

DLACZEGO KLUB JiM?

Klub JiM łączy rodziny i bliskich dzieci z autyzmem w całej Polsce. To ponad 5 000 osób, które wspierają się, radzą i wymieniają doświadczeniami. Dlatego ważnym jest, aby zaistnieć w ich świadomości, jako Firma przyjazna osobom z neurotrudnościami.

Wszyscy członkowie Klubu JiM są na bieżąco informowani o działaniach Fundacji. Również informacje o Partnerach JiM są aktualizowane i przekazywane całym rodzinom, zarówno drogą elektroniczną, jak i w tradycyjnych listach, wysyłanych kilka razy w roku.

Ty również możesz dotrzeć do tysięcy Rodzin w całej Polsce!

CO ZYSKUJESZ JAKO PARTNER?

  • Dotarcie do ponad 5 tysięcy Członków Klubu JiM i ich rodzin z informacją o swoich usługach (informacja o Partnerach znajdzie się w internetowym katalogu Partnerów oraz materiałach drukowanych),
  • materiały potwierdzające uczestnictwo w programie, wskazujące na firmę odpowiedzialną społecznie i wrażliwą na potrzeby innych,
  • realny wpływ na poprawę życia osób ze spektrum autyzmu.

ZOBACZ, KTO JUŻ DOŁĄCZYŁ DO “OTWARTYCH NA AUTYZM”

RAZEM STWÓRZMY LEPSZY ŚWIAT DLA OSÓB Z AUTYZMEM!

ZOSTAŃ FIRMĄ OTWARTĄ NA AUTYZM!

↓ DOŁĄCZ DO PROGRAMU! ↓

DOŁĄCZ DO MIEJSC OTWARTYCH NA AUTYZM WYPEŁNIJ FORMULARZ, A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma diagnozę autyzmu. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam