O Klubie

O Klubie JiM

Fundacja JiM tworzy lepszy świat dla osób z autyzmem. W Klubie JiM każdy kto czuje się częścią autystycznej społeczności uzyska pomoc. Specjalistyczną wiedzę, ratunek w trudnej sytuacji, najnowsze informacje ze świata autyzmu, wzajemne wsparcie. Dołącz do Klubu. Bądź z autyzmem na bieżąco.

DOŁĄCZ DO KLUBU JiM

Ideą Klubu JiM jest wzajemna pomoc oraz wsparcie, budowanie akceptacji i zrozumienia, dostarczanie specjalistycznej wiedzy, a także wpływanie na poprawę jakości codziennego życia osób z autyzmem i ich bliskich.

Członkiem Klubu JiM może zostać osoba z autyzmem, jej rodzic lub opiekun czy specjalista, nauczyciel, który na co dzień towarzyszy osobom z autyzmem i ich rodzinom. Stać się nim może również każdy, kto wspiera społeczność osób z autyzmem, przyczyniając się do poprawy jakości ich życia i czuje się częścią Fundacji JiM.

Członkostwo w Klubie niesie ze sobą wiele korzyści:

Wszyscy członkowie Klubu JiM mogą aktywnie uczestniczyć w codziennych działaniach fundacji tj. spotkaniach, piknikach i innych wydarzeniach organizowanych przez Fundację JiM.

DOŁĄCZ DO KLUBU JiMDołącz do Klubu JiM Wypełnij formularz, dokonaj opłaty w wysokości 1 zł za kartę i zostań członkiem Klubu JiM:
Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Ulica*
Numer domu*
Numer mieszkania
Miasto*
Województwo*
Kod pocztowy*
Wybierz z poniższych*
Zaznacz wszystkie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, na potrzeby komunikacji związanej z Fundacją JiM. Administratorem danych zawartych w formularzu jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi, ul. Tatrzańska 105. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z działalnością Fundacją JiM. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do/we współpracy z Fundacją JiM.
Informuję, że akceptuję Zasady Klubu JiM i ich kolejne uaktualnienia.
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam