O klubie

O klubie

Klub JiM

Rodzice i opiekunowie dzieci z autyzmem na co dzień radzą sobie z wieloma wyzwaniami i problemami, które nie wszyscy rozumieją. Dlatego powstał Klub JiM – miejsce dla wszystkich rodziców, opiekunów, ale również dorosłych osób ze spektrum oraz osób działających na rzecz osób ze spektrum autyzmu. Wszyscy otrzymują tutaj pewność zrozumienia i akceptację. Poprzez szeroki zakres działań, Klub JiM pomaga w codziennym funkcjonowaniu osób z autyzmem i ich rodzin.

Obecnie Klub JiM to już prawie 5 000 osób w całej Polsce. Fundacja JiM wspiera jego członków poprzez stały kontakt, dostarczanie wiedzy specjalistycznej, pomoc prawną oraz możliwość skorzystania ze zniżek w ramach programu “Otwarci na autyzm”.  Klub JiM to społeczność gdzie każdy znajdzie bezwarunkową akceptację i zrozumienie dla wyzwań, z którymi przyszło się mierzyć.

Członkostwo w klubie niesie ze sobą wiele korzyści:

  • dostęp do specjalistycznej wiedzy, w formie biuletynów, poradników i artykułów, wysyłanych kilka razy w roku
  • szeroki dostęp do informacji o diagnozie i terapii
  • porady specjalistów z Fundacji JiM
  • pomoc prawna w ramach interwencji
  • możliwość korzystania ze zniżek w ramach programu “Otwarci na autyzm”
  • zniżki na szkolenia i warsztaty organizowane przez JiM
  • dostęp do zamkniętej grupy, gdzie członkowie udzielają sobie wsparcia i pomocy

Wszyscy członkowie Klubu JiM mogą aktywnie uczestniczyć w codziennych działaniach fundacji tj. spotkaniach, piknikach i innych wydarzeniach organizowanych przez Fundację JiM.Dołącz do Klubu JiM Wypełnij formularz, dokonaj opłaty za kartę i zostań członkiem Klubu JiM
Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Ulica*
Numer domu*
Numer mieszkania*
Miasto*
Województwo*
Kod pocztowy*
Zaznacz wszystkie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, na potrzeby komunikacji związanej z Fundacją JiM. Administratorem danych zawartych w formularzu jest Fundacja „JiM” z siedzibą w Łodzi, ul. Tatrzańska 105. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z działalnością Fundacją JiM. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do/we współpracy z Fundacją JiM
Informuję, ze akceptuję Zasady Klubu JiM i ich kolejne uaktualnienia
Oświadczam, że jestem rodzicem lub opiekunem dziecka z autyzmem, bądź zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W razie potrzeby poddam się dobrowolnej weryfikacji niniejszego oświadczenia.
Ty też możesz pomóc Już 1 na 100 dzieci ma autyzm. Zmień ich życie na lepsze. Pomagam