KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996
Przekaż 1,5%

 

Pomóż swoim 1,5%! Razem stworzymy lepszy świat dla osób neuroróżnorodnych

 

Jak możesz przekazać 1,5%?
To proste! Masz na to 3 sposoby:

 


Skorzystaj z bezpłatnego programu do rozliczeń PIT on-line. Znajdziesz go, klikając przycisk PRZEKAŻ 1,5%

• Program jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Uzupełnij wymagane pola, a na ich podstawie program automatycznie przeliczy wartości dla pozostałych pól.

• Wybierając rozliczenie on-line, oszczędzisz swój czas i zmniejszysz ryzyko popełnienia błędu.

• Przy pomocy programu on-line rozliczysz swój PIT bez pomocy księgowej!


Jeżeli rozliczasz podatek w tradycyjny sposób, w rubryce “Wniosek o przekazanie 1,5%” w zeznaniu podatkowym wpisz numer KRS 0000 127075 i wyliczoną przez siebie kwotę 1,5% swojego podatku.
Wciśnij przycisk i pobierz formularze.

Pobierz


Jeśli jesteś emerytem lub rencistą i nie składasz zeznania podatkowego, możesz przekazać 1,5%, przesyłając do Urzędu Skarbowego PIT-OP. Wpisz numer KRS 0000 127075 w polu C.9. formularza PIT-OP.

Pobierz

 

 

Jak pomoże Twoje 1,5%?

Terapia

Tylko regularna terapia jest dla osób w spektrum szansą na lepsze życie. Im wcześniej zostanie rozpoczęta, tym większe są ich szanse na samodzielną przyszłość.

Pomoc Prawna

Udzielamy bezpłatnego wsparcia w postaci porad prawnych wszystkim osobom neuroróżnorodnym, z niepełnosprawnościami, zagrożonym wykluczeniem społecznym oraz ich rodzinom i opiekunom.

Edukacja

Szkoły JiM to placówki edukacyjno-terapeutyczne dla dzieci w spektrum autyzmu oraz z innymi niepełnosprawnościami, w których skupiamy się na podniesieniu funkcjonowania uczniów oraz wdrożeniu ich w społeczeństwo.

Diagnoza

W Fundacji JiM wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne oraz wiedzę i doświadczenie najlepszych specjalistów.

Pomóż swoim 1,5%! Razem stworzymy lepszy świat dla osób neuroróżnorodnych

Przekaż 1.5%