- Strona główna
- Nasi podopieczni
- Mikołaj Dubiel #4279
Mikołaj Dubiel
Cześć. Jestem Mikołaj mam prawie 11 lat i autyzm. Większość mojego życia komunikowałem się niewerbalnie, ale dzięki z...
Czytaj więcejCześć. Jestem Mikołaj mam prawie 11 lat i autyzm. Większość mojego życia komunikowałem się niewerbalnie, ale dzięki zbiórką z poprzednich lat, które zapewniły mi dodatkową terapię buduję już samodzielnie zdania. Rodzice są dumni z każdego mojego postępu. Jestem radosny chłopcem z dużą ilość energii. Moja nadpobudliwość i osobliwe wyrażanie emocji, nie ułatwiają mi budowania relacji z innymi dziećmi. Dlatego zwracam się z serdeczną prośbą o wsparcia mojej zbiórki 1,5%. Zebrane fundusze pomogą w kontynuowaniu mojej terapii i rehabilitacji, która przybliża mnie do samodzielności. Dziękuję ❤️
