KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Każde dziecko ma prawo do szczęścia

Jak zmierzyć szczęście? Czy można je zważyć albo podać wynik w stopniach? A może lepiej je do czegoś porównać? Wielkością, smakiem, zapachem, kolorem? Dla dzieci, którym pomaga Twój 1%, szczęście to zrozumienie, bezpieczeństwo i dostęp do terapii. Radość, którą czują rodzice, kiedy ich dziecko zaczyna się uśmiechać, kiedy mówi swoje pierwsze słowa. Szczęście to normalność i progres, który możliwy jest dzięki nieustannej, ciężkiej pracy.

Zobacz, jak niewiele trzeba, aby zmienić na lepsze świat osób potrzebujących – to tylko jeden gest długopisem, od którego tak wiele zależy.

Ruta

Ruta jest pogodną czterolatką – ma dwoje rodzeństwa i kochających rodziców. Dzięki 1% może rozwijać się i żyć normalnie. Dodatkowe środki to nieoceniona pomoc – pozwalają sfinansować rehabilitację, ortezy i sprzęt, który ułatwia dziewczynce funkcjonowanie. 1% to ogromne wsparcie, bez którego rodzicom o wiele trudniej byłoby pomóc dziecku. Dzięki Tobie Ruta uśmiecha się i jeździ na rowerku. Tak niewiele zmienia tak wiele – widzisz?

Wiktor

Nauka w szkole i praca w domu to codzienność małego Wiktora. Od kiedy korzysta z terapii, nauczył się pięknie mówić i czytać, jest muzykalny i chętnie się przytula. Mama Wiktora cieszy się, że jej dziecko jest bardzo samodzielne – gdyby nie dofinansowanie z 1%, byłoby im o wiele trudniej. Bez warsztatów i hipoterapii, Wiktor byłby nadal zamknięty w swoim świecie. Twój 1% zmienił życie chłopca – dzięki Tobie jest szczęśliwszy i spełnia swoje marzenia.

Maja

Wystarczy kilka ruchów długopisem, żeby pomóc dzieciom takim, jak Maja. Dziewczynka ma wyjątkowy talent językowy i pamięć fotograficzną. Dzięki terapii pozaszkolnej, Maja ma szanse na lepszą przyszłość. Rozwija swoje pasje i nabywa umiejętności, które poszerzają horyzont jej możliwości. Na razie odnosi sukcesy podczas zajęć – coraz lepiej się komunikuje i wyraża emocje. To wszystko nie byłoby możliwe bez dodatkowych środków z 1%.

Przekaż swój 1%
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam