KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Harmonogram szkoleń

Język i komunikacja w kontekście zdrowia psychicznego Uczestnicy webinaru zdobędą wiedzęna temat zaburzeń rozwoju języka i mowy, ich specyfiki, metod diagnozowania oraz strategii terapeutycznych.
Online 20.06.2024
Zapisz się teraz Więcej informacji
Rodzic zawsze wie. Rola rodziców w procesie diagnostycznym spektrum autyzmu (narzędzia ADOS-2 i ADI-R) PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE W trakcie webinaru przyjrzymy się roli rodziców w procesie diagnozowania autyzmu w kontekście najczęściej używanych narzędzi diagnostycznych.
Online 16.05.2024
Zapisz się teraz Więcej informacji
Szkolna przygoda: tworzenie przyjaznego środowiska dla dzieci neuroatypowych PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE Poznaj najlepsze praktyki, które pomagają stworzyć środowisko edukacyjne sprzyjające rozwojowi dzieci w spektrum autyzmu i ADHD.
Online 25.04.2024
Zapisz się teraz Więcej informacji
Diagnozowanie osób dorosłych w spektrum autyzmu PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE Z prof. Jeremy Parr'em porozmawiamy zatem z naszym ekspertem o tym jak diagnozować osoby dorosłe i jakie narzędzia mogą nam w…
Online 28.03.2024
Zapisz się teraz Więcej informacji
Najlepsze strategie wsparcia dziecka z ADHD w domu i w szkole PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE Z prof. Janą Kreppner porozmawiamy nie tylko o diagnozie, ale także o skutecznych formach wsparcia zarówno dla dzieci jak i…
Online 29.02.2024
Zapisz się teraz Więcej informacji
Diagnoza kobiet w spektrum autyzmu i ADHD PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE Webinar poprowadzi dr Lotta Borg Skoglund.
Online 25.01.2024
Zapisz się teraz Więcej informacji

Regulamin szkoleń / warsztatów / wydarzeń

Przed zapisaniem się na szkolenie, warsztat lub wydarzenie Fundacji JiM zapoznaj się z obowiązującym regulaminem. więcej

Zorganizuj szkolenie lub warsztat przy wsparciu JiM

Nie znalazłeś interesującego Cię szkolenia lub warsztatu? A może jest zbyt daleko? Zorganizuj wydarzenie u siebie w mieście! Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia warsztatu lub wydarzenia w dowolnym miejscu, niezależnie od wielkości miasta czy odległości! Skorzystaj z formularza kontaktowego i zorganizuj szkolenie przy pełnym wsparciu Fundacji JiM!

Szkolenie dotyczące spektrum autyzmu, form terapii czy radzenia sobie z wychowaniem dziecka z autyzmem oraz warsztaty dla rodziców i opiekunów może zorganizować każdy. Fundacja JiM udzieli pełnego wsparcia i pomocy przy organizacji wydarzenia. Wierzymy, że tylko poprzez dostarczanie rzetelnej wiedzy możemy budować akceptację dla naszych dzieci!

Chcesz zorganizować szkolenie lub warsztat? Napisz do nas!

Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam