KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996

Festiwal Piosenki AAA

Tygodnie przygotowań: wybór repertuaru, nauka tekstu piosenek, wymyślanie własnej choreografii jak i pomysłu na wizerunek sceniczny… aż w końcu nadszedł ten dzień – „Festiwal Piosenki AAA” zorganizowany przez SPORTOWY JiM TEAM

Jak na konkurs przystało było JURY, które bacznie obserwowało występy uczestników, a było ich naprawdę sporo. Podczas Festiwalu mogliśmy oglądać zespół, duety, a przede wszystkim solistów. Również repertuar był bardzo różnorodny od szlagierów polskiej piosenki, poprzez pop i disco – polo, aż po rock. Każdy z uczestników miał doskonale dobraną piosenkę do swojej osobowości, podkreślając talent do śpiewania, tańca, poczucia humoru i dobrej zabawy. Uczestnicy bardzo dbali o kontakt z publicznością wychodząc do niej ze sceny, przybijając „piątki”. Wykonawcy bawili się świetnie, czuli swobodnie na scenie, a to udzieliło się publiczności, która naładowana pozytywną energią dobrym humorem płynącym ze sceny pochłonęła się całkowicie dobrą zabawą.

Przez całą imprezę, prezentując kolejnych uczestników, komentując występy przeprowadził nas uczeń naszego gimnazjum, który fantastycznie sprawdził się w roli wodzireja! Po zakończeniu JURY po burzliwych naradach wyłoniło zwycięzców, którym wręczono nagrody, a wszystkim uczestnikom dyplomy.

Wszyscy byli fantastyczni, świetnie się zaprezentowali, zapewnili fantastyczną zabawę, a wszystko dzięki pomysłowi organizatorów, którzy otrzymali ZŁOTĄ PŁYTĘ… Czekamy na kolejną edycję Festiwalu!

Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam