KRS 0000127075
Skopiuj Skopiowano do schowka
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996
Trenerzy ADI-R

 

ADI-R (Autism Diagnostic Interview – Revised) jest narzędziem stosowanym przez specjalistów na całym świecie, uznawanym za element złotego standardu diagnozy spektrum autyzmu, często wykorzystywane jest łącznie z narzędziem ADOS-2.

 

Szkolenie prowadzą

Osoby prowadzące
dr Agnieszka Siedler Specjalistka w zakresie psychologii dzieci i młodzieży. Prowadzi kompleksową terapię, skoncentrowaną na rozwiązaniu problemów, poprawie umiejętności psychospołecznych, motywowaniu do pracy. We współpracy z lekarzem psychiatrą prowadzi diagnostykę w kierunku autyzmu dziecięcego oraz Zespołu Aspergera. Prowadzi diagnostykę psychologiczną, terapię indywidualną dzieci w każdym wieku oraz zajęcia grupowe z Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży. Ukończyła liczne szkolenia dotyczące zaburzeń wieku dziecięcego, m.in. trzystopniowy kurs Stosowanej Analizy zachowania oraz szkolenie z wykorzystania ADOS-2 w badaniach klinicznych. Swoją wiedzą dzieli się ze studentami psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Centrum Diagnozy i Terapii SOTIS w Warszawie oraz Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu Navicula, gdzie zajmowała się diagnostyką psychologiczną, terapią indywidualną, zajęciami grupowymi z Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci od 7 r.ż. oraz prowadzi szkolenia dla rodziców.
dr Maria Foryś Maria Foryś jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego (pedagogika, studia doktoranckie), Uniwersytetu SWPS (psychologia), Uniwersytetu Śląskiego (neurologopedia) oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (logopedia). Ponadto jest certyfikowanym, czynnym terapeutą metody terapii kognitywnej Instrumental Enrichment (Izrael, prof. R.Feuerstein). Uczestniczy w Szkole Psychoterapii Poznawczo - Behewioralnej rekomendowanej przez European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. Od wielu lat prowadzi zajęcia z studentami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Najważniejszą częścią jej życia zawodowego jest praca terapeutyczna, pracuje zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi.
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam