KRS 0000127075
Copy Copied to clipboard
KRS 0000127075
TeleJiM
789 288 996
Diagnozowanie osób dorosłych w spektrum autyzmu PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE
Online
28.03.2024
17:00 - 18:30
- 0 PLN

Istnieje niewiele niezawodnych narzędzi wspomagających specjalistów w diagnozowaniu autyzmu u osób dorosłych. Dostępne narzędzia diagnostyczne mają swoje ograniczenia, większość z nich stworzono z myślą o diagnozowaniu dzieci. Ponadto, w przypadku osób dorosłych zazwyczaj brak jest informacji z wcześniejszych etapów życia (zwłaszcza z dzieciństwa), na których w większości przypadków opiera się obecnie diagnoza. Podczas najbliższego webinaru porozmawiamy zatem z naszym ekspertem o tym jak diagnozować osoby dorosłe i jakie narzędzia mogą nam w tym pomóc.  

Webinar adresowany jest psychiatrów, psychologów, terapeutów i innych specjalistów, a także do innych osób zainteresowanych tematem diagnozowania autyzmu u osób dorosłych 

Uczestnicy webinaru zdobędą wiedzę na temat specyfiki diagnozowania autyzmu u osób dorosłych 

Spotkanie będzie odbywać się za pośrednictwem platformy YouTube.  

Organizator zapewnia tłumaczenie całego wydarzenia. 

Link do spotkania zostanie przesłany na adres mailowy podany w zgłoszeniu najpóźniej 24h przed startem wydarzenia.  

Udział w webinarze jest bezpłatny. 

Osoba prowadząca
Prof. Jeremy Parr Jest konsultantem w dziedzinie zaburzeń neurorozwojowych u dzieci w Great North Children’s Hospital oraz wykładowcą na Uniwersytecie w Newcastle (UK). Prof. Parr zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem i interwencjami w obszarze spektrum autyzmu i zaburzeń neurorozwojowych. Jego badania mają charakter translacyjny i służą nie tylko pozyskaniu nowej wiedzy ale przede wszystkim poprawie zdrowia i jakości życia osób z zaburzeniami neurorozwojowymi. Prof. Parr jest również aktywnie zaangażowany w wykorzystywanie osiągnięć nauki i medycyny dla ulepszenia jakości i zakresu świadczeń zdrowotnych dostępnych dla tej grupy osób.
Ty też możesz pomóc Już 1 osoba na 100 jest w spektrum. Zmień życie osób autystycznych na lepsze. Pomagam